Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sajnáljátok szegény macskát?

Sajnáljátok szegény macskát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy nem tetszik neki a dolog, elég durván csapkodja a farkát és rá is fúj a gyerekre... személy szerint sajnálom, meg a gyereket is, ha engedik hogy a szájába vegye a macska farkát...
2011. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj... én ember létemre is nehezen viselem a kisgyerekeket. :D Amúgy elég nagy hülyeség a szülők részéről, hogy ezt engedik és még videózzák is... egyrészt a cica idegei is kikészülnek, másrészt, ha véletlenül odakap a kölyöknek, akkor aztán lesz visítozás...
2011. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

nem, jó fej macska :DD

játszanak :D

2011. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
különben is, örüljön, hogy nincs kitéve mint macskát szarni
2011. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szemekkel ölni lehetne, 2 km-es körzetben nem maradna élőlény :) Aranyos video, és valóban türelmes macska, szerintem tudja ő, hogy még kis buta az a kisember, ezért nem bántja :)


Egyébként jobban sajnálom azokat a macskákat (és egyéb állatokat) akiket vernek, kínoznak, vagy egyszerűen kidobnak, megölnek...


A kis puffogi méregzsákokat bírom, volt egyszer egy macskám, sajnos azóta elpusztult, de borzalmas teremtés volt :) Ő erőszakoskodott, hogy hadd másszon az ölembe, nem hagyott békén, aztán lenyugodott és mellémfeküdt. Én újságot olvastam, és rühellte a lapozást... egyere gonoszabban nézett, morgott, ekkor jobbnak láttam arrébbmenni, legyen béke... de hátulról nekemugrott, ahogy álltam fel, persze azzal a lendülettel ugrott is el, mert visszakézből kapott volna egy maflást... de nem bírta megállni, a lapozásért büntetés járt :) Előszeretettel ült be egy ajtó mögé, megvárva míg kijövök, majd hátulról rámugorva... máskor meg dörgölőzött mint az őrült, de ha én megsimogattam, morgott meg fújt... kis méregzsák volt mindig is, puffogott valamin egyfolytában.

Egy másik macskám meg csak akkor volt puffogi, ha akadályoztam valamiben... kinti-benti macskaként falu szélén lakva szoktak kullancsok is be-bemászkálni az állatokba, épp le akartam tenni a macskát, mikor észrevettem benne egyet. Ő már menni akart, de elkaptam és kiszedtem belőle, kicsit küszködtem vele, mert még kicsi kullancs volt... felhúzta magát az a drága jó lélek, elengedtem, és gonoszan méregetett, azt fontolgatva, megtámadjon-e... nem tette, mert észrevette egy másik macskámat, és bosszúból őt támadta meg...

2011. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen eléggé... bár tényleg türelmes meg minden látszik hogy ideges, csapkodja a farkát, a füleit hátracsapta, de ha már nagyon elege lenne akkor elmenne onnan :)
2011. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nahát, nekem meg a saját macskám jutott eszembe. Még kisgyerek a drága, és folyton harap. Én meg max sziszegek rá, és elhúzom a kezem, és csak azért nem bántom, mert még gyerek. Na a videón a macska szerintem azt kapja, amit ő is művelhetett kiskorában a gazdájával :D


Igazából nem sajnálom. Ha olyan nagyon zavarná, mint ahogy azt gondoljuk, akkor fogná magát és odébbállna. Hiszen macska!


A saját gyerekemet viszont én sem videóznám így. Ha látnám, hogy ezt csinálja véget vetnék a játéknak. Az állatokat nem szabad bántani.

És igaza van a másodiknak! Ha a cica odakap, lesz nagy sírás. Na és persze a cica lesz a hibás...

2011. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért kimenteném onnan a macskát :) Rendes cica, az enyém már az elején lepofozta volna a térképről a kiskölyköt :D
2011. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!