Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vehetném rá édesanyámat?...

Hogy vehetném rá édesanyámat? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

van 1 cicánk 6 kg 1 éves volt (fiú) ki van herélve... minden szobába bemehet (panelban lakunk 2 em) de anyukám állandóan kizavarja az ő szobájából ahol a legjobban szeret... csak aludni és járkálni szeret ott mert ott van a terasz ajtaja és néha ki szoktunk vele menni egy 5-10 percre... 1-2 hétig a mamáméknál volt és meg szabadult tőle anyukám, tehát ki van bolondulva a macska, de még mindig nem szereti anyukám a szobájában bent látni... a szőnyeget sem kaparja már meg semmi rosszat sem csinál...


NEM TUDJÁTOK HOGY VEGYEM RÁ ANYUKÁMAT HOGY NE ZAVARJA KI A MACSKÁT A SZOBÁJÁBÓL?


2011. aug. 27. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem úgy, hogy mondd neki ezt, de tudod, mézes mázosan, és ha ez sem segít akkor nem tudom:D :


anyaa, nééézd már, olyan édesen fekszik itt ez a kiscicu olyan cukii! most miért zavarod kii, naa! kérleek hadd maradjon benn! úgy szeret itt aludni nézd már a szőnyeget sem kaparja! naa anyuci kééééérlek!

2011. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amúgy az a macska szobája vagy anyukádé, ahonnan kizavarja? xD


utolsóó

2011. aug. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

anyukám szobája :) amúgy itt vannak a válaszok, már régen kipróbáltam:


anyaa, nééézd már, olyan édesen fekszik itt ez a kiscicu olyan cukii! most miért zavarod kii, naa! kérleek hadd maradjon benn! úgy szeret itt aludni nézd már a szőnyeget sem kaparja! naa anyuci kééééérlek!


mivan?

kit érdekel!

mert csak rosszat csinál!

nem!

ez nem igaz! 5 perccel előbb is a szőnyeg miatt zavartam ki

2011. aug. 27. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát.. én se szeretném, ha minden összemacskaszőrözne a szobában, ne mászkáljon bent.
2011. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább örülj hogy egyáltalán engedi hogy a macska a házba lehessen!!Az én cicám a garázsba van és lehet albérletbe kell majd költöznünk oda meg el se vihetem mert a házba nem engedik be:S
2011. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2011. aug. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!