Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt szőrösödik...

Mennyi idő alatt szőrösödik ki egy kismacska?

Figyelt kérdés
ma fura hang jött a ruhásszekrényből és beugrott a cicám,benéztem elemlámpával és ott szoptatott bent egy kismacskát :O az vajon hogy és mikor kerülhetett oda? tiszta szőr volt már a tigris csíkok is ki vannak rajzolódva de még nem áll fel meg semmi,se vér meg szülés nyomok nincsenek sehol észre se vettem hogy terhes pedig inkább benti cica néha kimegy napozni,de pár napja nagyon furcsán viselkedett.
2011. aug. 27. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szőrrel születnek, nem csupaszon.
2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kismacskák szőrösen születnek, pontosan ugyanazzal a színnel és mintázattal, amilyen a felnőttkori bundájuk.
2011. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az érdekes, akkor valószínű tegnap... azért kérdezem mert most volt még csak 1 éves és egy szülésen már túl van,(alig 3 hónpja történt -.-" és 3 szobát mint össze vérezte és mindenhol otthagyott egy élettelen szőrtelen csoffadékot,azt hittem olyan egy kismacska
2011. aug. 27. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Az az élettelen, szőrtelen "csoffadék" inkább a méhlepény lehetett. Vagy halva születtek a cicái, és le sem nyalta róluk a magzatburkot, azért nem láttad, hogy szőrösek.
2011. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És nem vitted el állatorvoshoz??????????????
2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyenkor állatorvoshoz vinni, ő sem tud vele mit kezdeni. Az én cicám első szülése is ilyen volt, felhívtam a dokit, és még a telefonba megmondta, hogy ez előfordul, ha túl fiatalon esik teherbe a macska, nem kell csinálni vele semmit.
2011. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat,van pár macskatartó öregember a környéken azoktól faggatóztam multkor is azért nem voltam betojva,de most ide kérdezni könnyebb volt
2011. aug. 29. 00:23
 8/10 A kérdező kommentje:

még csak egy hónap se telt el és már futkározik,igaz botladozva,kergeti az annya farkát mászik ide oda,és már saját szájjal eszik :D első kismacskám ezért nagy az öröm.Itt egy kép róla:

[link]

2011. szept. 25. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyönyörű cicus!
2011. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szép, és aranyos
2013. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!