Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez meg mi lehet rajta?

Ez meg mi lehet rajta?

Figyelt kérdés
A cicám állán olyan, mintha pattanás lenne, csak ha megnyomom, akkor ilyen keményebb valami jön ki belőle! Van amikor fehér színű, de van amikor barna! Tudtok segíteni? Mi lehet ez?
2011. aug. 27. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomkodd inkább vidd orvoshoz, nehogy elfertőződjön a valami, ha meg nem olyan dolog amivel csinálni kell valamit, azért nem kér pénzt az orvos általában.
2011. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószinű,hogy tüske van beágyazódva de ha nem vagy járatos ilyenben akkor inkább vidd dokihoz!
2011. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem hiszem, hogy tüske, mert benti cica!
2011. aug. 28. 08:08
 4/8 anonim ***** válasza:
kaktusz nincs a házban?
2011. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs :)
2011. aug. 28. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet méhe csípés,
2011. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de azért ,hogy itt beszélgetünk,találgatunk azért, ha nem múlik el vidd dokihoz kívánok hosszú éveket nektek!xd
2011. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az már valószínűbb, csak az a furcsa, hogy ez a valami újratermelődik az állán! Ezt is csak úgy vettem észre, hogy simogattam a cicám, és az állánál ott volt egy pici kis dudor, tényleg olyan volt mint egy pattanás! Ezt zsebkendővel leszedtem róla, aztán kb. 2 hét múlva megint ott volt!
2011. aug. 28. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!