Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék kismacskát...

Honnan tudnék kismacskát szerezni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menhely,tenyésztők... Esetleg újságban hírdetőktől
2009. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.allatok.info
2009. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
hol laksz?nekem van egy kis szürke jövő héten el lehet már vinni
2009. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mostanaban kezdodott a "szezon", hamarosan tomegevel lesz hirdetve ujsagokban, neten, iwiwen a sok ingyen elviheto kiscica.
2009. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
ha felmégy a jatek.hu chatjére és ott összefutsz Némber-od-one -al vagy megkérsz valakit hogy irányítsanak hozzá, neki van most egy felesleges kiscicája, ingyen odaadná szerető gazdinak
2009. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
francba..előző vok, elírtam a Nevet: Némber-of-van helyesen. de ha azt mondod Sapit keresed úgyis tudni fogják
2009. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Apróhirdetésben helyi napilapban szokott ingyen elvihető cica lenni.És érdeklődhetsz az ismerőseidnél. Kertes házas ismerősöknél.
2009. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én csongrád megyében lakok (szentes) nincs esetleg a körnények ingyen elvihető kiscica?(bocsi hoy nem új kérdésbe írom) egyépként szuperinfoba neten is vannak ingyen(ha ingyen akkarod) elvihető kiscicák mondjuk hogyha pesten laksz akkor könnyebb találni!!én már rég keresek itt cicákat de nem találok sehol :S
2009. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolso: turelem, nehany heten belul dogivel lesznek hirdetesek!
2009. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kismacskákra még pár hetet várni kell, de azután nézelődhetsz a következő oldalakon, biztosan találni fogsz:

[link]

[link]

[link]

Úgy látom, már vannak kicsik is!

2009. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!