Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a macskámmal, hogy...

Mit tegyek a macskámmal, hogy ne akarjon kimenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez ösztön, hogy a természetbe vágyik, de mégis mit tudnék tenni ellene?

Télen még jó volt, mert fázott mikor kiült az ablakba, ezért nem is vágyott kifele annyira. De most, megjött a jóidő, egyfojtában az erkélyajtó előtt ül, és nyávog.

Nem tudom semmivel sem lekötni. (se játék, még a kajára se úgy jön.)

A gond csak az hogy panelban lakok a 3.emeleten, mit tegyek?

Vigyem le sétálni mint a kutyákat?, De sokan azt mondják hogy ha vérbeli szobacicát akarok, akkor sose vigyem ki a házból.

A cica 9 hónapos, nőstény, és ivartalanított.


2009. ápr. 18. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, olyn nincs hogy vérbeli szobacica.

szerezz be egy hámot meg egy pórázt és nyugodtan vidd le sétálni. :)

2009. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem arod mindig sétáltatni, egysze vidd ki!!! Rosszabb lesz! Ha nem tudja, milyen kint, akkor nem is fog utána vágyódni. Ivartalanítva szinte kizárt, hogy annyira menni akarna... Inkább érdeklődik, nézelődik. Figyeli a madrakat és mindent, ami mozog! :)

Én azt mondom, ne vidd sétálni! Ha van erkélyetek, engedd ki oda, de előtte pl. csibehálót szerelj fel, hogy nehogy kiessen!!

2009. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok!

de valószínüleg tudja milyen kinnt, ezért akar kimenni!!:)

2009. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudná, hogy milyen kint, amikor még nem volt kint???? Nem tudja. Nem is kell kivinni, mert akkor fog vágyódni azután, hogy mehessen...! Így nem tudja, milyen kint. :)
2009. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

14:24-es teljesen eltaláltad, pont ezt csinálja a macsek mindig. Kiül, és néz mindent ami mozog.

Am, nem volt mindig szobacica ,kb. 3 hónapos koráig udvaron volt, utánna szoktattuk a szobába.

2009. ápr. 19. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan macskáim, akik felnőtt korukban, némelyik egész öregen került hozzánk lakásba. Kimehetnének, de eszükben sincs. Még jó időben sem. Ha csak 3 hónaposan került hozzád, akkor lehet, hogy alig emlékszik valamire, csak azt tudja, hogy kint játszadozott a testvéreivel, meg ilyesmi. Szerintem is próbálkozz a hálóval, nehogy kiessen az erkélyen és talán beéri a nézegetéssel is.
2009. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!