Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz ezután? Meg fog...

Vass Zsuzsanna kérdése:

Mi lesz ezután? Meg fog halni? Ilyenkor mi a teendő? Ha levágják a bajszát bele halhat? (lentebb a bővebb info) IRJATOK LÉCCI!

Figyelt kérdés
Sziasztok. van egy felnőtt lány macskám és kölykei is vannak( már nagyra nőttek mivel pár kb. 5 hónaposak) és az lenne a kérdésem hogy mivel ma vettem észre hogy csukva tartja a szemeit és könnyezik , nem iszik nem eszik csak össze vissza mászkál és elbújik és néha itt van velünk..most vettem észre hogy a bajsza is mintha levágták volna mivel a hátsó szomszédnak galambjai vannak feltételezem h csinált vele vmit... Nem akarom hogy meghaljon igy volt 3 szép macskáim és azok is eltüntek...
2011. aug. 28. 16:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vidd el állatorvoshoz.
2011. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz! A bajusz levágásától még nem pusztul el, de ha furcsán viselkedik és nem eszik, lehet, hogy megmérgezték. Ha tényleg így van, akkor viszont nagy esély van rá, hogy csak akkor éli túl, ha időben jut el orvoshoz.
2011. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
TUDOM HOGY ELKELLENE DE LEHET MÁR KÉSŐ...MERT AKÁRHOGY IS AKAROM NEM ESZIK NEM ISZIK KÖZBEN A KÖLYKEI AKARNAK INNI ANYATEJET....:s
2011. aug. 28. 16:30
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

ÍRJÁL A GYAKORIKÉRDÉSEKRE, MAJD AZ EGYIK KOMMENTELŐ TÁVGYÓGYÍTJA A CICÁDAT!

OMG

2011. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

..vidd el orvoshoz..és jelentsd fel a szomszédot.

(mondjuk én szarrá verném..a feljelentés helyett)

2011. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Szia ha mást nem csinált vele csak levágta a bajszát akkor nem hal meg azért mászkál mert a bajszával tájékozódik és elvesztette az orientációját.
2011. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

mi az h már késő???? jól vagy????????!!!!!!!!!!

ahelyett h nyafogsz inkább vidd el orvoshoz!! vagy annyit már nem is ér a cica??????!!

2011. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
más macskáim is kapott mérget és szegényke mindig elbújt és már késő volt....a mostani macskámnak nagyon folyik a könny a szemeiből mindig a közelünkbe akar lenni néha-néha elbújik...és érdekes módón mégis engedi a kicsiket hogy egyenek.......
2011. aug. 28. 16:33
 9/30 A kérdező kommentje:

felhivtam az állatorvost és ha már nem eszi nem iszik csak az altatás marad vagy várjak holnapig mert akkor tud jönni....mivel a közelükben nincs sok választék az állatorvosból igy azt hittem más megoldás létezik (házilag)

hogy segitsek rajta mert anno a macskám elkezdett rázkodni és utána meghalt....

2011. aug. 28. 16:36
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
Próbálj neki tejet adni. Meg attól, hogy a többinél késő volt az orvosi segítség, nem biztos, hogy nála is az.
2011. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!