Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem iszik a macskám?

Miért nem iszik a macskám?

Figyelt kérdés
Másfél éves, ivartalanított kandúr. Hogyan tudnám rávenni az ivásra?
2011. aug. 29. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mióta nem iszik.
2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Adjál neki valami sós ételt...ha arra sem iszik, akkor doki!
2011. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet h iszik, csak nem látod. Én is csak nagyon ritkán szoktam látni inni. A vizen sem lehet megmondani, h ivott belőle...
2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Enni eszik? Ha nem iszik ne erőltesd. Az én ivartalanított macskám se ivott egy jó ideig, és kiderült, hogy húgykőve volt, amibe bele is pusztulhatott volna. Nézd meg, hogy fel van-e puffadva a húgyhólyagja, ha igen, akkor minél előbb állatorvos vagy állatklinika!
2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy kb 1 hete. De átváltottam a napi 3 tasakosra. Így pisil rendesen, viszont vizet nem látom inni. :/ Lehet, hogy ebből doki lesz. Mondjuk amikor csepeg a csap, abból bezzeg megissza a vizet.
2011. aug. 29. 14:47
 6/17 anonim ***** válasza:
gondolom konzerv eledelt adsz neki. abban általában megfelelő mennyiségű folyadék van, ami a macskának elég. 99%, hogy ezért nem iszik. majd inni fog, ha szomjas lesz.
2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
14:46, ezt honnan tudom megállapítani?
2011. aug. 29. 14:48
 8/17 anonim ***** válasza:
adj neki tejet :D
2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én macskám annyira fél a víztől, hogy inni is max nagyon melegben szokott...de mindig van neki kitéve friss víz(bár többnyire nagy ívben kerüli). Egyébként meg úgy szoktam átverni, hogy adok neki levest, és kenyeret teszek bele, így a kenyérrel együtt jut folyadék a szervezetébe.
2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy nem iszik?? Lehet iszik az, csak tiltott helyekről, pl: mosogató, fürdőben a mosdókagyló, kád, szobanövények táljai, WC kagyló :)

A mienk is úgy lopta a vizet, hiába volt ott előtte :D

2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!