Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A brit cica (rövid szőrű) sok...

A brit cica (rövid szőrű) sok szőrt hullajt a lakásban?

Figyelt kérdés

Érdemes Furminátort beszerezni?

Tapasztalt brit cicások véleményét várom!


2011. aug. 29. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A rövidszőrűek annyira nem vedlenek...szerintem ha van otthon egy nemhasznált körfésű az megteszi hogy néha áthúzod a cicuson:)
2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
nekem brit rövidszőrüm van.nem vészes az elhagyott szőrmennyisége :) bár ritkán fésülgetem :)
2011. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Voltam tenyésztőnél és eszement adag szőrcsomó volt a rácsra tapadva. Férjem elképzelte mindezt a lakásban...és már le is akar beszélni.

Jogos az aggodalom?

2011. aug. 29. 21:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem jogos:) a rövidszőrűek tényleg keveset vedlenek:) nyugodtan hazavihetitek, nekem is szobacicám van és nincsen szőrprobléma:)
2011. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hála Istennek! No meg Nektek! Akkor jó:)

Köszönöm!

2011. aug. 29. 21:58
 6/14 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, kinek milyen színű van?:)

Esetleg képetek van róla?

2011. aug. 29. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A brit rövidszőrűekhez nem értek, ellenben a sok szőrtől ne ijedjetek meg:) Nekem rövid szőrű sima házimacskám van, az egyik ismerősöméknek is, és ebben a nagy melegben veszettül vedlenek, csomószámra jön a szőrük (egészségesek, vitaminokat is kapnak, stb). Ellenben az év többi részén elég lenne 2 hetente is összeporszívóznom, mert szinte semennyi szőrt nem hullajt:) Szóval egy évben egyszer van egy nagyobb vedlésük, és ennyi:)
2011. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, hát két házi cicám nekem is van, akik sokat lebzselnek bent, előfordulnak az ágyban is olykor...

Én is elmondhatom, hogy szinte egyáltalán nincs szőr...

De a brit az más. Most szembesültem vele, hogy valóban sok szőre van, jó kis tömött bundácska:) Csak nem tudom, mennyire hullajtja.

2011. aug. 29. 22:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nem vészes,de tény,hogy azért hullajtja...enyém nem fajtatiszta brit,csak félig az...

[link]

2011. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes furminátort beszerezni,azomban nem hullik a szőre jobban mint egy házimacskának.A tenyésztőnél ahol jártatok biztosan több cica volt,ami azt jelenti,hogy a kihullott ször is sokkal több.Ahol kevés cica van ott a szőr is elenyészőbb. www.goldstarbrigitte.eoldal.hu
2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!