Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a kiscicámmal?

Mi lehet a kiscicámmal?

Figyelt kérdés
1 hete került hozzám a kiscicám akit találtam (valószínű az anyja elhagyta) és már 3 napja nagyfokú hasmenése van ami elég bűzös és sárgás színű.Whiskas Juniort kap enni ! Vidám, játékos Cica,viselkedésével probléma nincs. A probléma lehet az, hogy eddig az anyja szoptatta és most pedig szilárd ételt kap? A segítő válaszokat előre is köszönöm...
2011. aug. 30. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
főzz neki nagyon folyós tejbegrízt,nálunk a kicsik azt szoktak kapni a szilárd étel és az anyatej között :) és eddig mindegyik egészséges,felnőtt macska lett
2011. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen mert gyorsan ráállt a szilárdra, ilyen kis korban általában langyos vízzel vagy tejjel kell felkeverni az ételét, de lehet hogy kinövi én erről is hallottam mát :)
2011. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tehéntejet adsz neki?Ha igen ne adj,mert laktóz érzékenyek és csak fosnak tőle.
2011. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat !
2011. aug. 30. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb. mekkora a cica? Jönnek már a tejfogai?
2011. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kap tejet?
2011. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát,kint van már az összes foga és csak 2x kapott eddig tejet. Aznap,mikor elhoztam... :)
2011. aug. 30. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
jó,akkor tényleg ne adj,mert csak hasmenése lesz még jobban:)
2011. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Féregtelenítés megvolt? Az is lehet ok...
2011. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!