Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnhetett a cica?

✮ʝօк&# kérdése:

Hová tűnhetett a cica?

Figyelt kérdés
2 Hetes kiscicám elveszett, két kistesója épségben megvan az alomban, de a harmadikat nem találom. 3 napja is el volt veszve egyik, azt megtaláltam egy hatalmas traktorgumi belsejében, és nem tudom hogyan kerülhetett oda. Gondoltam rá hogy az anyja viszi el, de akkor gondolom elvinné mind a 3-mat és miután visszavittem a gumiból az alomba 3 napig rendesen szoptatta. Most hazajöttem és látom megint csak 2 macska van. Néztem a régi helyen de nincs ott. Hol lehet?
2011. aug. 30. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
jöttek a reptroidok és elrabolták
2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Reptoidok?
2011. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Steve Jobs ellpota, mert hasonlított az iPhone 4-re.
2011. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magától elkószált? Mondjuk ilyenkor még nem nagyon tudnak menni, de ha nem elég magas a dobozkájuk vagy amiben vannak, tehát ki tudnak mászni belőle, akkor ez is lehetséges szerintem.
2011. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nincs jobb dolgotok, mint egy kis élőlény eltűnésén viccelődni?
2011. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet az anya vitte el,elrejtette valami elől.Nem szokta magára hagyni a piciket.Lehet őt másképp akarja felnevelni.
2011. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Á kizárt,hogy elkószáljon magától. Az anyjának meg nincs oka rá, hogy elvigye, mivel csak szemük kinyílása után fogtuk meg őket,és az anya teljesen megbízik bennünk, szoptatás közben is nyugodtan felvehetem a kicsiket.. Abba a gumibelsőbe is valami beletette. Itt van az anyukájuk testvére is. Nem lehet hogy ő vitte el?
2011. aug. 30. 19:57
 8/8 anonim válasza:
Ez már kész szappanopera! :D
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!