Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csináljak vele hogy ne fájjon...

Csináljak vele hogy ne fájjon ennyire? Vagy hogy hamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés

már többször is megkarmolt

de most az egész lábamat végig karmolta és elégé csííp:s

valakinek valami tippje hogy mit csináljak vele hogy ne fájjon ennyire? vagy hogy hamarabb elmúljon??


2011. aug. 30. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
kendd be neogranormonnal, az hámosít. ha van otthon aloeverád, az is jó ha abból letépsz egy kicsit és azzal kened be :)
2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi csak beszeszeltük. Bár annyira nagyon sosem karmolt meg. Valami fertőtlenítős kenőcs esetleg, Betadine, az jódos, vagy amiket kisebb sebkre, szúnyogcsípésre szoktak használni, most nem jut eszembe a neve, azok hűsítenek is.
2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen sebkezelő, fertőtlenítő krémmel kenegesd. Pl Curiosa gél, vagy hasonló.
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönööm:)
2011. aug. 30. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mondtam volna én is a Betadint, de attól sárga lesz a lábad :)
2011. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen először betadinennal fertőtlenítsd. annak a hűsítő kenőcsnek Fenistil a neve, legalábbis én azt ismerem. de egyébként elég ha rácsöpögtetsz egy kis hideg vizet, attól is abba marad a viszketés
2011. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
.
2011. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!