Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámra néha ha erőteljesebb...

A cicámra néha ha erőteljesebben rászólok, megfordulok, és kvázi rámtámad, megharapja a lábam, vagy felugrik a karomra, és nem játékból csinálja! Hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
koppints az orrára:) de ne erősen, csak hogy azért megérezze
2009. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D azta, hát van egy személyisége :D, szerintem is koppints az orrára. De semmiképp se bántsd másképp, vagy komolyabban.
2009. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az ivartalanított macskák kicsit lenyugszanak nem lesznek olyan vadak de az orra koppintás jó ötlet én is szoktam de az én macskám megsértődve elszalad ő is egy igazi egyéniség :)
2009. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát..ő már lassan 2 éves,7 hónaposan lett ivartalantva,lány,de ez a koppintás nem vált be,mert tök erősen megharapott,még vérzett is a kezem,de a vizes fröcskölés vált be végül:)
2009. ápr. 20. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem erre van egy tuti receptem de eskü bepereltek állatkínzásért:D,én azt szoktam csinálni ha ilyen harapós cicám van,hogy miután belémharapott megfogom és beleharapok a fülébe.Nem olyan erősen,h átharapjam szegénynek,épp annyira,h megérezze.Eddig ha ilyen kis huncutom volt,a hari után lenyugodott.

Ha nem az én cicám,akkor egyzserűen csak úgy fogom fel mint egy játékot és szuttyongatom.

Félreértés ne essék,nagyon szeretnek a cicák,csak néha meg kell őket regulázni:)

2009. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én macsekom is,egy igazi szigeti veszedelem!Lány cica,de hihetetlen milyen kis gonosz tud lenni!Nálunk is láb vadászat,vádli harapás,lesből támadás van.A koppintás nem jött be,mert futott egy kört nyervákolva,majd visszajött,és lekevert egy sallert!A vizes fröcskölés...,na az használ!Utána lenyugszik egy picit!De ilyenkor még mindig,nagyon rafináltan tud nézni!

2009. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előrebocsátom hogy engem se tartsatok állatkínzónak bár ki hogy gondolja, de túl sokan csinálnak a bolhából elefántot néha. szóval én vidéki vagyok. tudjátok csendes kis környezet kiskerttel és általában 2-3 cicával. nálunk nem is voltak ilyen agresszív cicák és nem is lesznek, az azért már nem állapot ha nekimegy az embernek... általában a környék összes macskája messziről elkerül engem :) ezt azzal értem el hogyha láttam hogy hasonlóan kezdene agresszívkodni egy, amint a közelembe került megmerítettem a kerti vizeshordóban:D tehát ne fojtogatásnak értsétek hanem lenyomtam a víz alá egy pillanatra aztán kiszedtem:) ahány macska hogy át kellett élje ezt, mind halálfélelemmel menekült el, no de nem is vették elő többé ezt a stílusukat az biztos :) tehát végülis látom a többi hozzászóló példáját, többnyire vizzel lehet elérni sikert:)
2009. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne szolj ra!szegeny piszu!nosteny ugy e?nem terhes?

vagy volt?az en cicam is igy viselkedett de en sose kialtottam ra!vegulis meghalt!lehetseges hogy megveszett!vagy kitudja!

2009. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) írtam,hogy ivartalanított,lány és nemsokára 2 éves lesz.Volt egy iyen időszaka,mostmár nem csinálja.azért mégsem hagyhatom szó nélkül,ha agresszív:)
2009. ápr. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!