Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha macskát szabadban tartjuk?

Baj ha macskát szabadban tartjuk?

Figyelt kérdés
hol érdemes macskát tartani és ha a szabadban tartjuk lehet e valamilyen baja
2011. aug. 31. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
az a legjobb neki, emiatt ne aggódj.
2011. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó neki a szabadban. Az a fontos, hogy foglalkozzatok vele, illetve ha hideg van, akkor csináljatok neki egy meleg vackot, vagy akár engedjétek be.

No meg ha az udvaron van, ott csak elfér mellé még egy cica, akkor nem fog unatkozni sem, amikor épp nem érsz rá foglalkozni vele, ráadásul olyan édesek, amikor játszanak :)

2011. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet-e?

Ezer veszély leselkedik rá!

Előbb-utóbb elüti az autó, benyel valami mérget, összeszed betgségeket, pláne, ha nem lenne oltva, elcsavarog, lehet, napokig haza sem jön, gondolom nem lenne ivartalanítva, összeverekszik más macskákkal....tele lehetne írni az egész oldalt.....Ennek ellenére az enyémek kinti-benitiek, nem is vagyok nyugodt:(

2011. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a mi macskáink(3)is kinti-benti cicák,de az ég világon semmi bajuk sincsen,és soha nem is volt :)
2011. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat
2011. aug. 31. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

9.57-es vagyok:)

Írtam, hogy az enyémek kinti-bentiek.

Az enyémet nemrég elütötte az autó:((


Van "helyette" egy kicsi, imád kint lenni, átjár a 3. szomszédba, nagyon aggódom, hogy elüti az autó őt is, azonkívül nem ritka, hogy a szomszéd légpuskával lövöldözik:(


Szóval, mint írtam, nem vagyok nyugodt.


Nekem személy szerint nem tetszik az sem, amikor úgy össze-vissza van verve a macska, hogy némelyiknek a füle is ki van csipkézve, mint a terítő... én nem tenném ki az enyémeket ennek, ezért ivartalanítva vannak a cicáim.

2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken csak ott tartják.. Vadmacskák is kint laknak erdőbe- mezőn, mi baja lehetne?
2011. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
érdemes ivartalaníttatni, akkor nem fog elcsavarogni :) de egyébként sokkal jobb neki a szabadban, a féreghajtásról azonban ne feledkezzetek el, ki tudja, miféle állatokkal fog találkozni
2011. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
Az enyém is kinti.Szerintem ott nagyon jó neki.Más cicák is vannak a faluban, pl. a szomszéd cicával imád játszani.Azonkívűl, ha akar foghat magának egeret, madarat, viszont leginkább madarat.Sokszor van kint, de ha nem lehet tenni ellene, akkor ha féltem étellel odacsalogatom, de néha elég ha a játékát használom.Viszont, néha elég az is, ha ott vagyok mert eléggé szeret:D
2011. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!