Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám furcsán köhög nem...

A macskám furcsán köhög nem is köhög. Nem tudom mit csinál, de előre hajtja a fejét a nyelvét kidugja utána meg olyan, mint a hányni akarna. A vedlés miatt van ez? Ahogyan a nyelvére tapad a ször és megakad neki vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy a szőr miatt vagy macskanáthája van. Az pedig nagyon veszélyes lehet, ha nem hagyja abba, vidd el orvoshoz.
2009. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma nem csinálta. vagyos nem láttam hogy csinálta volna... tegnap attam neki ilyen Green Cat nevű kenőcsöt.(a ször miatt.)
2009. ápr. 19. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Az is lehet, hogy férges. Az orsóférgeket is szokta így felköhögni, majd lenyelni. Ha véletlen mégis kihányná és nem nyelné le, akkor ha ilyen felcsavarodott cérnametéltre emlékeztető, világos dolgot látsz benne akkor biztos, hogy féreg.

De adj neki féreghajtót mindenképp semmi baja nem lesz tőle.

2009. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legvalószínübb h a lenyelt szőrt akarja visszaköhögni.Lehet venni erre a problémára tablettát v gélt.
2009. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szőrcsomóoldót.A mi macskánk is csinált ijet,de a szőroldó segített neki.
2009. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a lepontozást már csak azért sem, mert bár a szőr a legkézenfekvőbb én is azt hittem, hogy a szőrtől krahácsol ráadásul igen ritkán, míg egyszer nem nyelt egyet, hanem kirakta maga elé a cuccot két szép felcsavarodott orsó féreggel, meg egy kis löttyel. Mindezt úgy, hogy féreghajtott benti macska volt.

Mondta a doki is, hogy nem megy bele a fejlődésükbe, de igen, egy hosszú utazás után köhögi fel őket, majd lenyeli, mennek a bélbe és szaporodnak tovább.

2009. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!