Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor felveszem a cicámat az...

Amikor felveszem a cicámat az mindig a csupasz bőrömet keresi és elkezd olyat csinálni mintha szopna. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Olyan vicces de nagyon összenyálaz, és a testvére is ugyanezt...

Egyébként pici korukban fogtuk be őket ki voltak dobva az út szélére...


2011. aug. 31. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

de cukik lehetnek :):))

biztos azt hiszik h te vagy az anyjuk :D

2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor regresszálnak. Pontosan azt hiszik, hogy te vagy az anyjuk. Túl hamar lettek leválasztva a mamiról.

Az én macskám is ezt csinálja.

2011. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van, túl hamar lettek elválasztva az anyjuktól. az én macskám még 10 évesen is ezt csinálta, akkor hoztuk el mikor épphogy kinyílt a szeme
2011. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 4 évesen még néha szopizni próbálja a ruhámat, őt 4 hetes kora óta nevelem.
2011. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Az az érdekes, hogy nekem két macskám van, mindkettő 2,5 éves, igaz nem testvérek, nem is egy helyről hozam őket, de mindkettőt 3 hónapos korukban hoztam el, tehát elvileg nem lettek túl korán elválasztva, viszont a kandúr(nem tudom, mikor választották el pontosan) a mai napig lelkesen próbál szopcsizni, a lány meg egyszer sem csinálta ezt (róla tudom, hogy aznap, amikor 12 hetes korában elhoztam, még szopott).

De ami még érdekesebb, hogy a kölykeik közül két kandúrka egy kolléganőmhöz került, és ő meséli, hogy az egyik cica csinálja ezt a nyalócázást, a másik pedig egyáltalán nem. Mindkettő 8 hetesen lett elválasztva.

2011. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek nagyon aranyosak! Nyugdijas vagyok, az USA-ban voltam 15 évig önkéntes,terhes /!/ és anya nélküli cicákkal foglalkoztunk.3-4 hónapos korukig,amikor örökbe fogadták őket.Mindig kettessével, ha lehetett testvérkéket.Imádtam őket!Volt 5 kiscica, testvérkék,a vörös kislány imádta szopikázni a fekete kisfiut.Sajnos,annyira szerette tesókát, hogy az intim részén nagy seb lett,kórházba kellett vinni, operálták. Meggyógyult,hazahozták, de itt is naponta kellett kötözni.Kettejüket egyútt adoptálták,ma gyönyörű nagy macsekok!Ők a kedvenceim imádom őket!!
2023. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, fenn vannak a you Tube-on, a Kitkat playroom, The Hallovenies cim alatt.
2023. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!