Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos cicának lehet tápot...

2 hónapos cicának lehet tápot adni?

Figyelt kérdés

Próbáltam neki adni nem nagyon ette meg..még úgyse h tejbe áztattam.. előtte alutasakos kaját adtam neki..nem akarom h rászokjon..

szerintetek ?


2011. szept. 1. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

persze lehet már adni neki tápot, de nem biztos, hogy szeretni fogja a szárazat.

vegyél 40 dekás konzervet,abból is vannak középárban is jók, és azt biztosan szeretni fogja.

2011. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én elég nagy cicabarát vagyok,és már van jópár tapasztalatom..

amikor kicsi akkor agy neki mézes tejet (elég egyszerű recept: egy bögre langyos tejbe egy kanál méz) és ha van ilyen macis cumisüveged abban adhatod.( [link]

egyébként nem muszály tápot adni neki,hanem adhatsz tésztát,vagy olyat ami a háznál előfordul de nektek nincs rá szükségetek. (pl. én egy speciális "cicaspagettit szoktam az enyémnek adni amit imád így kell megcsinálni:makarónitészta,egy kis alutasakos de tényleg csak kicsi és bele csempészek egy kis whiskas tápot,meg egy kis cba-s macskakaját.és ez nem is túl drága)

egyébként ami egész kicsi macskáknak adható táp az ez: [link]

amúgy ha ilyen olcsó fajta nagy,kemény tápot veszel neki ne csodálkozz,hogy nem eszi meg mert az nem éppen a cicák FOGÁRAVALÓ! főleg ilyen kicsi korban

és még valami ne csak száraz kaját adj neki,még ha rá is szokik mert attól beteg lesz,mindig legyen egy kis innivaló!!

2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hell-ikon ***** válasza:

Kölyöknek való tápot beáztatva már nyugodtan adhatsz neki.

Egyébként érdemes megfogadni az előttem hozzászóló tanácsát is.

Lehetőség szerint ismertesd meg minél több fajta kajával (nem baj az vasárnapi ebédről megmaradt borsófőzelék, rizi-bizi v. egyéb maradék). A tápot előbb-utóbb úgyis megfogja majd unni, így mindig lesz majd mihez nyúlni ha ez bekövetkezik, netalán tán valami betegség miatt az egyébként kedvelt kaját nem fogadja el.

2011. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!