Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy ne menjen...

Mit csináljak hogy ne menjen ki az utcára? Macska, elüti az autó.

Figyelt kérdés
A ház és az utca kb 45méterre van egymástól, olyan hosszú a kert, a cicánk mégis lemegy. Befújtam már macskariasztóval de akkor is. Az előző cicánkat elütötte az autó, nagyon rossz volt. Van valami riasztós cucc? Nagyon kellene! Nagyon szeretem a cicámat! S.O.S!
2011. szept. 2. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van: bent tartod a házban. (Nem is értem, mi a probléma ezzel)

Másik pedig hogy macskabiztos kerítést építtetsz, ami viszont nem kis pénz.


Vagy a kettő kombinációja: bent tartod, de felhúzatsz a ház mellé egy kennelt, ahova mindig kijárhat, maikor csak akar.

2011. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kandúr? az ivartalanítás után kevesebbet csavarognak, bár szerencsésebb lett volna, ha pár hónaposan történik meg
2011. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj de egy mészárszéket működtetsz,ha már nem az első cica pusztult el nálatok/miattatok,akkor nem kéne erőltetni a dolgot.persze tudom könnyű pótolni a macskákat mert kb minden bokorban van vagy 5,de akkoris..ez kicsit brutál..
2011. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig csak az előző macskája pusztult el, többről szó sem volt... és ez nem mészárszék, mert bárkinek a macskájával előfordulhat és ezért ne tartson? A macskával vigyázni kell, mert eljárkál és sajnos az a lehetőség megvan, hogy elüti az autó, elkapja egy kutya vagy egy barom megöli :( Ilyen esetben lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, hogy bent tartsd, bár ha okos a cica, akkor körülnéz, mielőtt átmegy az úttesten (a miénk ilyen:))
2011. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 macska pusztult csak el, a kerítésen nincsenek lyukak, egyszerűen felmászik és átugorja ( 1,5 méter magas). Nőstény cica. Nem lehet bent a lakásba mert a jövő héten szül az anyám és nem engedi... Kennelt nem fogunk neki készíteni, mert egy macskának ez kész kínzás! Én valami riasztó rendszerre gondoltam.. majd még kutakodom.
2011. szept. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!