Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért köhög a cicám? Nagyon...

Miért köhög a cicám? Nagyon aggódok érte :S

Figyelt kérdés
gyakran köhög a macskám :/ félek vmi betegsége van:( nagyokat köhög és azt hiszem hurutos vagy mien...felszakadó köhögése van...oké ezt jól megfogalmaztam :S aggódok a macskámért...
2011. szept. 3. 17:47
 1/9 J0Có95 ***** válasza:

szerintem is minden második felhasználó orvos és tudja mi a baja...


VIDD DOKIHOZ bakker..

2011. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz, csak ő tud biztosat mondani.
2011. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Allergiás a macskaszőrre!

Hülye kérdésre, hülye válasz.

2011. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
nekem is köhögött és két nap múlva elpusztult
2011. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz.
2011. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban vidd állatorvoshoz. Az enyém is öklendezett pár napig, azt hittem, szőrt fog hányni, de nem jött semmi. Majd hurutosan köhögni kezdett, na akkor spuri a dokihoz. És annak ellenére, hogy oltott, csak lakásban tartott cica, macskanáthája volt. Vsz. cipőn hurcoltuk be. Doki mondta, hogy még aznap vittek két cicát ugyanezzel. Először kapott egy antibiotikum+szteroidos gyulladáscsökkentő kombót, két nap múlva még egy antibiotikumot és meggyógyult. 8 e. Ft volt összesen.
2011. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hell-ikon ***** válasza:

Igen, esélyes a macskanátha v. valami egyéb felső légúti fertőzés, esetleg tüdőgyulladás.

Vidd dokihoz.

2011. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem viszed orvoshoz, ha látod hogy beteg? Ezt soha nem fogom megérteni. Az életével játszol.

Szeretném megérteni, komolyan! nekem ha beteg a cicám, és aggódom érte, akár még úgy is leviszem, ha épp nincs pénzem. A legtöbb doki rendes, később is oda adhatod neki.

Ez nagyon nagy felelőtlenség! Ha látod, hogy valami nem stimmel orvoshoz kell fordulni. Azt írod aggódsz érte, akkor vidd el! (Ha pénz a gond: Hívd fel az orvost/orvosokat mond el mi a probléma. Biztos, hogy valamelyik fogadni fog! Nyakamat teszem rá!)

Irogathatunk itt neked, tippelgethetünk, akár ajánlhatunk is valamit, de a távgyógyítás, még egy állatorvosnak sem megy. Mellesleg rohadtul veszélyes is.

Ha tényleg aggódsz érte és szereted elviszed. Ha meg nem vagy elpusztul, vagy szerencséd lesz és rendbe jön magától. A mi tanácsaink ellenére. Az internet nem gyógyszer.

2011. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az én cicámmal is előfordult elvittuk állatorvoshoz és azt monta hogy megfázott a torka. kapott egy szurit egy tablettát és utánna már mintha misem történt volna
2011. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!