Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon gazdik! Írnátok...

Maine coon gazdik! Írnátok nekem a cicátokról? Mekkora, milyen színű, mit eszik, mennyit eszik, mivel játszik stb?

Figyelt kérdés
Nekem is van maine coon-om, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést! az enyém fiú (volt:) most lesz nemsokára egy éves, krém-ezüst cirmos, és ő egész nap enne ha lehetne, egyre nagyobb, most nem tudom pontosan hány kiló... állandóan játszik, bogarat fog stb imádom:)
2011. szept. 4. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt rengeteg Maine Coonos van:)

Nekem csak házi van.

2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém barna makréla cirmos fehérrel, Angelic Coons tenyészetből vettem tavaly decemberben, Dorisz. :)

[link]

Imádom, egy négy lábon járó kis csoda, hihetetlen ragaszkodó macskusz, kedves és nem utolsósorban gyönyörű. :) Csodájára járnak az ismerőseim, akik nem ismerik a különlegesebb cicókat. Most lesz éppen egy éves, már rég túlnőtte a házimacskát. Gyakran beül az ölembe, pedig sok helyen olvastam, hogy nem az a kifejezetten bújós ölcica.

RC referencia kennelből vettem, ezért ezt a fajta kaját vesszük neki, igen sokat eszik szerintem, nagy zabás. Legutóbbi mérésnél viszont alig 3,5 kiló volt, gondolom mert nőstény.

[link]

Mesélj még a te coonodról! :) Ki szoktad-e engedni néha, vagy elvinni sétálni? Ti mit esztek? Mivel szoktatok játszani? Kép is jöhet! :)

L23

2011. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia! köszi a válaszodat! az enyém egyelőre kitekatot eszik de kap házikosztot és nyershusit is. de majd váltani akarok kaját mert sok rosszat hallani róla... amugy családi házban van, de van kertünk és oda viszem ki de csak pórázon mert út mellett lakunk... az enyém most pontosan 9hónapos de nagyon látszik hogy kölyök egész nap játszik a két másik házicicánkkal és megfogja az összes bogarat még ha tör-zúz közben is:) erről majd le kéne szoktatnom:) most éppen itt napozik mellettem. ja és amit nagyon szeretek hogy állandóan kommunikál vagy ahogy én hivom: prüntyög:)
2011. szept. 5. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy pórázon viszed ki, ha forgalmas utcában laktok. Én sem merném máshogy.

Igen, tényleg nem átlagosan nyávognak, inkább amolyan nyöszörgős kérdező hangon kommunikálnak. :) Kicsit kutyaszerű, hogy folyton emberközelben akar lenni, hívásomra egyből hozzám fut. Imádnivaló szőrös gombóc. Folyton szedegetem ki a bundájából a különféle szúrós bogáncsokat, de még élvezi is, ahogyan rajta matatok.

Te tervezed, hogy viszed majd kiállításra a közeljövőben? Én már gondoltam rá, hogy megmutatom a nagyközönségnek és kíváncsi vagyok, mit szólnak hozzá a bírók, ill. mindkettőnk számára igen nagy kaland lenne egy ilyen nap. :)

2011. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az enyém is barna cirmos, lány. 1 éves. Mit egy gyerek. Rosszalkodik, minden érdekli, nem tudom leszoktatni az asztalról, lopós, nem lehet tőle aludni, de ettől függetlenül a szíves csücske, imádom. Válogatós, szárazat nem eszik.
2014. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!