Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cirmi, Katzor vagy csak sima...

Cirmi, Katzor vagy csak sima Spáros macskalaom a jobb, ár érték arány tekintetében?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Katzor...a sparos nagyon gagyi...a cirmi se rossz
2011. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a spáros vált be,mondjuk nem macskánál.
2011. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zorana válasza:
nálunk is a spáros vált be pedig 3 macskám van. De találtam még jobbat ! Freshnaps-ban multifitt - nem csomósodó alom. Én a 30 litereset veszem így gazdaságosabb :)
2011. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig csk Kacort próbáltam Szerintem jó, de megnézem a többit is.
2011. szept. 5. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:

94%os kééérlek mondj nekem el mindent arról az alomról, mert minden érdekel róla, de sehol nem találtam infot!!! Meddig elég egy feltöltés? 5 cm vastagságú, szagtalan-e, mi lesz a kristályokkal amik vizelettel érintkeznek...stb. Minden érdekel- bocs az offért.


Kérdező: az összes vacak :/

2011. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zorana válasza:
100%

hát nekem a 3 macska után elég 2 naponta kicserélni és kb 5 centis. nincs szaga akkor még. amiért én külön szeretem h nem áll össze ilyen csomóba az egész hanem ugyan olyan darabos marad ergo könnyű eltávolítani. 1000 bocs, biztos azért nem találtad mert hülyeséget írtam fitt+fun a neve ! itt a link hozzá a 30 literes 2500 ft. de sztem a kicsit probáld ki elöször :)


[link]

2011. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!