Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskának lehet-e adni...

A macskának lehet-e adni kutyaeledelt vagy forditva?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az eggyik lehet a másik meg nem.Tehát macskának kutya vagy kutyának macska eledel.Mert itt beleesznek egymás kajájába.Valamelyiknek nem jó.
2008. márc. 9. 16:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem belevett a kutyáéba a cicám,a cicáéba a kutyám, soha szerencsére egyiknek sem lett baja!!! Ez csak az én tapasztalatom.
2008. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy a kutya veséjének nem tesz jót a macskakaja. De fordítva fogalmam soncs... (kutyám van, macskám nincs)
2008. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lényeg annyi, hogy a cicák és a kutyák csak azt eszik meg amiről érzik hogy nekik jó.

Hisz ugye mindenki találkozott már olyannal hogy az állat nem evett meg bizonyos dolgokat.

Szóval tudják hogy mi a jó.

2008. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha néha esznek egymás kajájából abból nem lehet nagy baj. Például én konzervek közül általában macskakonzervet adok a kutyámnak.

de ha folyamatosan nem nekik valót esznek, akkor nem biztos hogy megkapnak minden tápanyagot, amire nekik szükségük van. Lehet az is hogy tényleg káros mint ahogy az előttem szólók is írták

2008. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a macska ehet a kutyáéból!!!
2008. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kinti macskáim csak kutyakaját kaptak szinte egész életükbe, mivel az olcsó és nagy kiszerelésű (1200 g). Ennek ellenére, már 7 és 12 évesek, nincsen fogkövük sem felesleges zsírjük, na meg nem vakultak meg és a szívükkel sincsen baj. Mivel általában a taurinnal vannak oda, hogy az nincsen a kutya kajába stb. stb. Az extra több tízezres macskámnak Royal Canin Oral-t adok és mégis gyulladt az ínye. Fordítva nem tudom, ugyanis nincsen kutyám.
2008. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Bármelyikük nyugodtan eheti a másikét, inkább csak arra kell vigyázni, hogy a cicakaja kissé erőteljesebben ízesített, mint a kutyaeledel. Ezért az a kutya, aki nagyon rákapott a macskakajára, nehezebben tér vissza a sajátjához.
2008. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egy időben anyagi gondokkal küszködtünk és mivel a nagy konzerves kutyakaja olcsóbb mint a cica, így 1 hónapig azt kapott mindkét cicánk minden nap. Semmi bajuk nem lett. Igaz utána visszaváltottunk cicakajára.
2012. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!