Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egész zacskó whiskas...

PiciKety kérdése:

Az egész zacskó whiskas juniort oda adjam a 4 hónapos kiscicámnak vagy elég a felét egy étkezéshez?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg 4 hónapos kis cicám és erről az egy dologról nem tájékoztattak aki tud az segítsen nekem köszönöm :)
2011. szept. 5. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
NE! Csak a felét, ha nem elég neki, akkor add a másikat, de egy étkezésre elég lesz neki egy fél
2011. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora (hány gr-os) és milyen (száraz, alutasakos konzerv) az a kajcsi?
2011. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, hogy befalja, aztán kihányja, akkor igen.
2011. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem alutasakosra gondol 1. vok
2011. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég csak a fele. Ha megeszi, adhatsz még neki. Majd idővel egyre többet fog enni, aztán megint kevesebbet. De általában a cicák tdnak mértéket tartani. Ha nem kell neki, úgyis ott fogja hagyni (bár ez kiscicákra nézve nem mindig igaz, ezért előbb csak felet adj). Kapjon reggel,és este. Ha kint hagyod, "rájár" és hamar hízás lehet a vége. Nekünk azt tanácsolta az állatorvos, hogy egy kis száraz lehet kint napközben, meg víz. A kaját reggel este adjuk, amit nem eszik meg el lehet tenni a köv.étkezésre. Ha nagyon kiszárad, tegyél bele egy kevés vízet. Jó ha minnél szaftosabb.
2011. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen alutasakosra gondoltam :)rendben akkor csak a felét adom oda neki egy étkezéshez:) Még egyszer köszönöm a válaszokat:)
2011. szept. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!