Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj ha egy férfinak...

Nem baj ha egy férfinak macskája van? 20/F

Figyelt kérdés

Szeretem a kutyákat is, de valahogy a macskákat jobban kedvelem.

Sok helyen azt olvasom ,hogy csak nők és melegek tartanak macskákat.


2011. szept. 6. 08:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne baj? Párom is sokkal inkább szereti a macskákat, mint a kutyákat és ő ráadásul 24 éves.


Ha szeretnél, hát tarts egyet.


21L

2011. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
NEM!!!!! Hú de felbosszantanak az ilyen kérdések! Képzeld, a barátomnak is van. Rocker srác tetkókkal, piercinggel, és öröm nézni, ahogy a kölyök macskájával bánik, nagyon szereti, ahogy az én 10 éves macskámat is. (Ez kölcsönös, a macska imádja, ha ott van nálam, mindig mászik az ölébe :) ) Olyan pasi nálam szóba se jöhetne, aki nem szereti a macskákat, és sok más lány is így van ezzel. Ez nem szégyen, inkább jó pont.
2011. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. szept. 6. 08:49
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Na épp nekem is egy olyan ismerősöm jutott eszembe, aki rockzenész, tele van tetkókkal és egyszer megláttam, hogy macskaeledellel a kezében megy, rá is kérdeztem, és mondta, hogy Igen, van egy szép cicám. Nem értem mi lenne ebben baj, sok férfi szereti a macskákat. Többek között a férjem is.
2011. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A macska nem csak b*ziknak való.Nekem szimpatikus, ha egy férfi szereti az állatokat, mindegy, milyet.Mondjuk, ha kígyóért, pókokért rajongana, annak nem örülnék, az én házamba biztos nem hozhatná be, én meg nem tenném be a lábam hozzá...
2011. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Júúúj, imádom a macskás pasikat! Hülyeség, hogy csak nők és melegek tartanak cicát.

Azt is szokták mondani,hogy nézd meg egy férfinál, hogy bánik az állatokkal, és úgy fog majd a gyerekével is.

Nem tudom, így van-e, de egy macskabarát pasi... Nekem abszolút zsánerem. :)

2011. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%

Babettával jársz és anyukáddal is élsz? :D

Azt tartasz, amit akarsz, szerintem inkább macsak, mint egy patkányméretű méregzsák eb :)

2011. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem baj. Nekünk 4 cicánk van. És a párom (férfi) imádja őket.

Mellesleg ez nem besorolható. Nézz szét nyugodtan a neten, sok férfinak van cicája. (pl.: Bruce Willis is azt tart, de pl az ötödik elem című filmjében is az van neki:) Róla pedig igazán nem lehet elmondani, hogy meleg.) George Clooney pedig egy malacot tart. Akkor ő micsoda?

Szóval, ne foglalkozz azzal a hülyeséggel, hogy ki-mit tart. És nem mellesleg, a macskákat sokszor azért választjuk, mert önállóak, önfejűek. Akkor simogathatod meg, amikor Ő engedi. A kutya szófogadó, ragaszkodóbb és sokkal több törődést igényel. A macska meg csak úgy hobbyból öl. Vagyis hülyeség hogy csak nők meg melegek tartanak/tarthatnak!

Egy-két dolgora érdemes odafigyelni. Hosszú (több centis), erős karmai vannak, amivel nagyon komoly sérüléseket tudnak okozni (olyan orvoshoz rohanós, összevarrós) - főleg ha megijednek. A fogaikkal képesek (lennének) összeroppantani pl az ujjak csontjait. Ha "begőzölnek" pl félelemtől, maga alá pisil. Az orvosok szerínt "kiűrít, és támad. Leszáll a fekete köd a szeme elé- egyáltalán nem látni a szembogarát, csak egy nagy feketeséget - kiélesednek a reflexei és támad.Nem lehet, leállítani. Olyankor el kell lépni tőle, rádobni egy pokrócot, amíg megnyugszik." Láttam már ilyet. Egyébként meg egy kedves játékos bújós cica.

A macska önfejű, öntörvényű állat, nem olyan mint egy kutya. Egy kutyára ha rászólsz - ideális esetben, általában - azt teszi amit mondasz. Egy macskával próbáld ezt megtenni! Nem fog menni. Egy kutyus ragaszkodó, foglalkozi KELL vele, egy macska "hagyja", hogy esetleg foglalkozz vele. Én pl azért választottam macskákat, mert tudtam, hogy nincs annyi időm (szinte egész nap nem vagyunk itthon), amennyit egy kutya megkövetel.

Szóval nem mondanám, hogy nőknek vagy melegeknek "való". Ez csupán egy közhely.

2011. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
De ugye olyan amitől a csajok dobnak egy hátast? Az a trükköd, hogy felmentek cicázni? :D
2011. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 hollófernyiges ***** válasza:
82%
Baj, az igazi férfi csak pitbullt vagy dobermant tarthat, esetleg jakot, de abból is csak a vadon élő fajtát.
2011. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!