Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám folyton rápisil az...

A cicám folyton rápisil az egyik fotelemre. Valami jó ötlet hogy hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Egyébként "szobatiszta", tehát csak oda, meg az alomba pisil. Hiába súrolom ki, mindig visszamegy. Próbáltam büntetni, de semmi.
2011. szept. 7. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
állítólag a citrom illatát nem szeretik
2011. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Drasztikusabb büntetés kell, sajnos ez az egyetlen megoldás. Ne csak akkor büntesd ha odapisil tiltsd meg hogy egyáltalán arra a fotelre másszon. Ha meglátod hogy rámámászik zavard le róla, hogy milyen módon azt rád bízom lényeg hogy amint látod hogy ott van ne engedd! Ezt a tiltást előbb utóbb meg fogja érteni. :)
2011. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én macskám is pont ugyan ezt csinálja... a héten veszek macska elleni spray-t. fressnapfban lehet kapni.
2011. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a kezed ügyében egy vízipisztoly, és ha közelíti a fotelt, spricceld le! Töredelmesen bevallom, én kimondottan élveztem a nevelésnek ezt a módját.
2011. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jelöl, ivartalaníttatás általában segít
2011. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az enyém kölyök kora óta csinálja (most 7 hónapos) úgyhogy nem hiszem hogy jelölne. és már ki is van ivartalaníttatva, de semmi nem változott...
2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne enged be a házba meglátod nem vizeli le a fotelt!
2011. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a fotelre teszed az eleségét v a vízét,akkor nem fog odapisilni!

..előbb-utóbb leszokik róla!....csak előtte jól mosd le a fotelt!!!Tapasztalat!!!!!!!!!!!!

nem kell büntetni,semmi értelme!..lehet,hogy tüzelés miatt csinálja,feltéve ha nem ivartalanított.

2011. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó: tudsz tippet adni hogy mivel mossam el a fotelt? mert elég nehéz ennyi pisit kitakarítani...

és köszi a tippet! :)

2011. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen anyagú a fotel!

Ha bőr akkor egyszerű,csak töröld le valamilyen szappanos vízzel..ha átengedő anyagú,akkor egy vastagabb szappanos szivaccsal,jól itasd át a bútort,aztán száraz szivaccsal itasd fel amennyire csak tudod.....és hajszárítóval szárítsd!!!!..aztán mehet a kaja v a víz!!!!!!

2011. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!