Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csúnyácska, nőstény kiscicákat...

Csúnyácska, nőstény kiscicákat hogyan lehetne örökbe adni?

Figyelt kérdés
A kertünkbe fialt egy kóbor nősténycica. Odaszokott mert megsajnáltam és néha adtam neki enni, tudom hiba volt. Szegény cica nagyon kis csúnyácska, teknőc tarka. 5 kölyköt fialt, abból 3 maradt meg, mind három nőstény és szakasztott mása az anyukának sajnos. Hirdettük több helyen de sajnos nem kapkodnak utánuk, a környékben is többen jöttek megnézni de ilyen cicák senkinek nem kellenek, pedig már 2 hónapja próbálkozom.:( A mamát úgy döntöttem megtartjuk, már meg is volt az ivartalanítás, de a kölyköket már nem tudom bevállalni. Valami tipp a sikeres örökbeadásra?
2011. szept. 7. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz feltenni? :)
2011. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A teknőctarkát nem mondanám csúnyának!
2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csúnyácska cica? Olyan nincs mind édes. Én nagyon szeretem a teknőctarka cicákat csakhát nekem van egy bogaras kormosom meg munkanélküli segélyem de annyit tudnék ajánlani, hogy keress a neten macskamentő csoportokat mert vannak ilyenek és ha tudod vidd el őket oda. Sajnos nem jönnek ki én is próbálkoztam nekünk is volt egy kóborkánk de neki lett gazdija az is egy hónap múlva. Biztos ha egy kicsit nőnek kikupálódnak és elviszik.
2011. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
vmi ismerősnek nem adhatod?
2011. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon édesek, félreértés ne essék és vannak teknőc tarkák akik szépek de ők sajnos tényleg nem azok.:( Képet nem csináltam róluk de majd akkor csinálok.
2011. szept. 7. 23:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem kettő van belőlük. Nagyon szeretem ezt a fajtát.Ha lenne helyem, még többet idevennék, mert sajnos általában tényleg az róluk a vélemény, hogy "csúnyák", "olyanok, mint a hiéna", stb.

2011. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetésben emeld ki, h csúnyácska, de hihetetlenül édes cicák, akik ultra hálásak lennének egy álomgazdinak :)
2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 23:52 vagyok: még annyit ehhez a fajtához, hogy nagyon jó egerésző. Azt is írd a hirdetésedben.
2011. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen cicám. Szintén egy kóbor mamától. Én csak "rémrondának" hívom :)
2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy a macskák kinézete.

Nekem is volt ronda kommersz macskám, az utcában csak szebbet tudam volna összeszedni, de el nem cseréltem volna, mert ez volt a macska aki egyből jött oda hozzám ha csak meglátott - másoknak hívásra sem. Ragaszkodó, hűséges cica volt.


Gondolj bele ők sem válogathatnak köztünk emberek között.

2011. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!