Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet olcsón laktózmentes...

Hol lehet olcsón laktózmentes tejet venni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez engem is nagyon érdekelne...sajnos kiderült, hogy egy betegség miatt csak ilyet ihatnék:/ (bocsi az offért)



20L

2011. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenhol drága!!!!Sajnos általában az diétás étrend,az mindig a normál ár többszöröse.

Csináld azt,hogy pár napig csak vizet adsz,és ha van pénzed akkor vegyél laktózmentes tejet,természetesen az is több napig eláll.

2011. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Bármelyik nagyob boltban kapni hát drága de nem vészesen

kérdezétek meg valamelyik üzleti dolgozotól

tescoban tuti van spar ilyesmik

persze nagy választék nincs és friss nem nagyon szokot leni vagyis tartós van

diétás boltok is vanak vagy tej szaküzletek

persze vidéken nem biztos,hogy könyü találni

cicád beteg? mert egészségesnek jó az alap tej is olyan édik,mikor iszák és tejesek lesznek:)

2011. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Off, de az első válaszolónak írnék. Létezik egy lactase nevű tabletta, orvos fel tudja írni(recept nélkül is kapható, de akkor drágább) ezzel ugyanúgy ehetsz tejeset, mint mindenki, csak előtte be kell venni egyet.:)
2011. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor jó ha a TESCO-ban meg Spárban biztos van.
2011. szept. 8. 11:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem beteg a cica és nem is volt semmi baja a tejtől, de most ez a legújab trend, hogy nem szabad nekik tehéntejet adni, mert nem tudják a tejcukrot lebontani. Csak nem akarok puszta jóindulatból ártani neki. Persze lehet kapni cicatejet: 200 Ft/200 ml
2011. szept. 8. 11:07
 7/11 Fabyen ***** válasza:
Én a Tesco-ban veszem, Mizo,sárga dobozos, magyar termék. Nem kifejezetten a macskáknak van, de mindenhol azt mondták, hogy amit én iszom laktózmentes tejet, adhatom a cicáknak is. Sokkal jobban megéri, mint pár dl-es "kifejezetten" macskatejet venni,horror pénzért és gyakorlatilag ugyanaz a kettő.
2011. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is. Köszi
2011. szept. 8. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
HA nem fosik a cicád, adhatsz neki sima tejet, ez is fel van fújva mint minden. Amúgy mi számít olcsónak? Mindenhol 300 körül van amennyire én láttam, de ha a sima tejet vízzel higítod az is bőven megteszi.
2011. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Off, de az első válaszolónak írnék. Létezik egy lactase nevű tabletta, orvos fel tudja írni(recept nélkül is kapható, de akkor drágább) ezzel ugyanúgy ehetsz tejeset, mint mindenki, csak előtte be kell venni egyet.:)


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:55

Privát e-mail a válasz írójának



Kedves válaszoló!


Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és leírtad nekem!:)

Eddig erről a készítményről még nem hallottam de rá fogok kérdezni az orvosomnál, hogy így ihatom-e a tejet, meg akkor már fel is iratom vele. (Amúgy IBDm van-végbél gyulladásos betegség- ezért nem tudom, hogy így ihatnám-e a tejet mert ez egy eléggé speciális eset, legalábbis nekem.)


20L

2011. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!