Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megérzik, ha rokonok...

A macskák megérzik, ha rokonok? :DD

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de számomra a válasz nem egyértelmű..


Tegyük fel van egy macska, akinek lesz sok kismacskája. A tulajdonos szétosztogatja őket az utcában..Szóval a cicák nem egy háztartásban nőnek fel. Később családot alapítanának és a jelöltek között lesz 1-2 testvér..

Tegyük fel, hogy a kiszemelt tesó, akkor fogyi kiscica születik, vagy ez teljesen kizárt?:DDDD


2011. szept. 8. 15:48
 1/8 Fabyen ***** válasza:
74%
Egy menhelyen vagyok külsős segítő, testvérektől is születhet kiscica- így most van is egy beadott 3lábú cica stb.
2011. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és ha testvércicák lesznek a szülők, akkor lesz a kiscicának valami baja mindenképpen?

és engem is érdekel, hogy tudják-e, ha egy háztartásban élnek? nekünk volt egy testvérpár cicánk, egy fiú, egy lány, és a lány szült cicákat, de elég biztosak voltunk benne, hogy nem a testvérétől. ők tudták?

2011. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: De normális kiscica született?
2011. szept. 18. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:

A saját testvérét, vagy a saját anyját is bepározhatja a macska. Ők a faj fennmaradása érdekében ösztönből párzanak. ( mint minden más állat )

Nem biztos hogy a vérfertőzésből született kölykökön látszódni fog a fogyatékosság, hanem azok utódain lehet hogy kijön.

2011. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdező: igen, teljesen normális kiscicák születtek, és nem is hiszem, hogy a fiúcica lett volna az apjuk. inkább egy másik lovag.
2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én úgy tudom, náluk nem számít, ha rokonságban állnak egymással.
2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 18. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:

16:36


Van akinek nem számít, de a géneknek ezt hiába mondják.....

2011. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!