Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz az, hogy a macskák nem...

Igaz az, hogy a macskák nem eszik meg a romlott húst/kaját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
a miénk mindent megeszik, amit mi már nem ennénk, hogy aztán az annyira romlott-e??? eddig megette.
2011. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem cicó válogatja. Az enyém egy ideig megette az olcsó kaját, aztán egyszercsak egyre finnyásabb lett. Már a Whiskast sem eszi meg, most a Félixet szereti (szeretné, mert nem mindig kap, bár sokszor inkább cs.mell nyesedéket veszek inkább). Na de amiért ezt leírtam: ha este megmarad egy kicsi, másnap reggel azt már nem eszi meg... Inkább éhezik, sztrájkol egész nap.

Ki szoktam dobni az udvarra, mert az erre kólicáló cicók meg mindent felfalnak szerencsére.

2011. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a macska a lefinnyásabb állat. ha valami nem ízlik neki ink éhen hal csak ne kelljen megennie
2011. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem igaz! BBár a fene tudja az kisebb cicám a tésztát lopta le a tűzhelyről és benyomott egy adagnyit, pedig nincs is rá szüksége, és nem is volt rajta semmi, elvileg nem esznek a macskák üres tésztát, ez meg mégis, sztem ez benyomná a romlott húst is, bár lehet h tényleg macskája válogatja, na meg h mennyire éhes!
2011. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Az enyém megeszik olyat, amit én már nem ennék meg, viszont nem eszik meg olyat, amit én még megennék. Szerintem nagy vonalakban tudják mi a jó és mi fog megártani. Ez a tulajdonság viszont tapasztalatok útján alakul ki bennük. Az anyukájuktól biztos ellesnek dolgokat, de mindent nem tud egy anyacica sem megkóstoltatni a kölykökkel. Én úgy látom megkóstolnak mindent, és megjegyzik mi volt jó, és mi nem.
2011. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az én cicám mikor kiadtam elé a konzervkaját aminek nagyon enyhén éreztem hogy a szaga megváltozott, akkor gondoltam kidobom nehogy romlott legyen. Hűtőben volt természetesen. De aztán gondoltam ,hogy a cica csak megérzi szintén az igen kifinomult szaglásával hogy nem jó meg az ízén is csak megérzi ,de sajna megette aztán a hasmarsból tudtam meg hogy bizony nem volt jó. Nagyon sajnáltam,bár többet olyan konzervet nem is vettem neki.

Szóval úgy gondolom cicája válogatja mit eszik meg. Bár lehet az enyém is ebből tanult :)

2011. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már pár macskám...mind igen kifinomult ízlésvilággal-NEM ettek meg semmi gyanúsat.Sőt a húst amit a boltban saját részre vettünk azt is kóstoltattuk vele, ha nem ette, na onnan húst nem vettünk többet.
2011. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!