Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák is fáznak?

A macskák is fáznak?

Figyelt kérdés
Az a hejzet hogy van egy cicám , édesanyám nem engedi hogy a házba legyen , elég hideg van errefelé és én nagyon sajnálom hogy fázik . Szerintetek van okom sajnálni , a macskák is fáznak?
2011. szept. 9. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze.nekem volt nagyon fázós és kevésbé fázós cicóm-sima házimacsekok.Sajnálod, elhiszem, de csak meleg fekhelyet készíthetsz neki (kis dobozt, amit hamar befűt a kis teste-kicsi nyílással, amin ki be jár.)mivel anyud nem engedi a házba.:((
2011. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
59%

De még hogy xD

A mi macskánk szószerint toporog az ajtó elött télen,hogy engedjük be,télen mindig be akar jönni,meg hát miért is ne fázna ő is élölény érzékeli a külvilág ingereit,mint pl hideg,erre te is rá jöhettél volna(egy kis biológia.....)

2011. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a macskák is tudnak fázni, viszont vigasztaljon, hogy nagyon okos és mozgékony állatok, simán bevackolják magukat akár a harmadik szomszéd fészerébe is, ha nálatok nem találnak megfelelően száraz és szélvédett helyet. Ez egyébként csak télen probléma, hacsak nem Skandináviából írsz, kizártnak tartom, hogy most fázzon odakint a cicád.
2011. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy sokkal jobban kicseszel vele, ha beengeded, mert ha melegből megy ki hidegbe akkor fog csak igazán fázni, de még meg is betegszik! Vagy bent, vagy kint, de a kettőt nem szabad keverni.
2011. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hohóóó! Az én szobamacskám 10 fok alatt ki sem megy az erkélyre, csak kiszagol és visszafordul :)
2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nekünk nincs macskánk de a nagymamámnál van 2 kiscica és kettő idősseb macska is...

és igen fázhatnak a macskák..szerintem is csinálj neki kis kuckót :) pl szerezz egy dobozt vagy esetleg ládát és abba pedig rakj bele mondjuk egy régi pulóvert vagy egyéb ruhadarabot amit márt nem hordasz és tedd oda neki :)

a ruhára ráfekszik ami nagyon jó meleg lesz számára ..mi is ezt szoktuk csinálni :)

2011. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

22:19

Ez nem igaz, a macskának a legjobb, ha kinti-benti lehet, mindig oda mehet, ahová épp akar. A mieink is így élnek, ha bent kellemesebb az éghajlat, akkor itt vannak, viszont szép időben boldogan rohangálnak odakint. A lényeg, hogy legyen egy macskaajtó, amin kedvére közlekedhet a cicus.

2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám a hejére szoktatni mert van egy dobozkája a fészerben amiben bunda van de ha kint vagyunk néha oda fekszik de mikor a házban vagyunk fojton a küszöbön ücsörög , éjszaka is .
2011. szept. 9. 22:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ücsörög a küszöbön, mert nem fázik. Ha fázna, befeküdne a bundájára.
2011. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
amugy szerintem is hisz biztos tudja hogy ott a bunda szerintem sem fázik csak megerősíteni tudom az előttem lévő választ :)
2011. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!