Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Márc.29-én tűnt el a cicám,...

Márc.29-én tűnt el a cicám, vagyis több, mint 3 hete. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Kedves Fórumozók! Ki járt már így? Alig több, mint egy éves, nem ivartalnított kandúr cicám márc. 29-én kiment, azóta nem jött vissza. 80-20 %-ban benti cica. Tudom, hogy nagyon ragaszkodik hozzám, szinte az anyjának tekint. Előtte a leghosszabb kóborlása 1,5 nap volt. Nagyon el vagyok keseredve, szinte már betegesen. Próbáljak róla lemondani, vagy szerintetek van még rá esély, hogy hazajön? Kinek mi a tapasztalata? Tudom, h. ivartalanítani kellett volna, pont eltűnése előtt olvastam utána, de úgy tűnik már későn. Reménykedhetek még? Plakátoltam is már, meg az i.iwen is "hirdetem". Teljesen ki vagyok. Kinek mi a tapasztalata?
2009. ápr. 21. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ivartalanítani kell őket, mert a tavaszi időszakban ivarosan megállíthatalanok a kandúrok. Remélem, hogy hazamegy a cica és nem elütötték, megmérgezték, megkínozták...
2009. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves 12:37-es. Köszi a választ, de ezt most inkább nem kellett volna!!! ;-( Amikor az embernek így is hasonló gondolatok járnak a fejében.... De azért köszi, hogy Te is reménykedsz. Hát én is. Ma szóltam a postásnak is, szerintem az sem rossz ötlet. Remélem segít.
2009. ápr. 22. 19:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam az elején, most csak annyit, hogy ne szomorkodj, biztos nem esett baja. Macska ügyes, elugrik az autók elől, és megfogni sem olyan könnyű ám egy idegennek. Főleg ha rosszat akar neki, azt a cicák megérzik.

Tiszta szívemből kívánom, hogy menjen haza a cicád, vagy legalább éljen ő is boldogan valahol. De még ne add fel, bármikor hazamehet. Nekem lánycicám tűnt el több hónapra, aztán egyszer csak ott volt az ajtó előtt, amikor hazamentem.

De veszett már el pár cicám, sajnos ez ilyen :( most is sírnom kell, ha rájuk gondolok, de túl lehet rajta lépni, már nem is jut eszembe minden nap, csak ha pl. ilyen kérdéseket olvasok vagy hasonló. Idővel minden el fog rendeződni, gondolj a sok szépre és hogy mit adott neked. Életed egyik nehéz időszakában reményt adott, megvigasztalt. Lehet most valaki másnak segít :)) gondolj rá szeretettel, és próbálj meg tovább lépni. Ha úgy kell lennie, akkor úgyis visszamegy hozzád.

Sok cica elkóborol sajnos, de nagyon kevésnek esik baja, azért annyira nem szörnyű ez a világ.

2009. ápr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves 01.20-kor válaszoló. "Csak" annyi, hogy nagyon köszönöm.
2009. ápr. 23. 02:17
 15/15 Gyakori válaszok válasza:
Nekem is egyszer el kóborolt.Ha mg nincs meg és van róla fényképed csinálj pár szórólapot és osztogasd.És tűzz ki vmi kisebb jutalmat is.Nekem be jött.És remélem vissza jön a cicád.
2009. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!