Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vennél 50e-ért kopasz macskát...

Vennél 50e-ért kopasz macskát (sphinx) törzskönyv nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolom ennél a fajtánál annyira jellemzőek a jegyek,hogy nem fontos a tk. Vagy de?
2011. szept. 10. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jujj én 2Ft-ért se vennék olyat!Szegény de ronda!És nagyon kényes!Szomszédnak van!Bekell kenni naptejjel mert leég!...
2011. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Macskáért ha már fizetek, akkor bizony legyen törzskönyve!

Aztán átvernek, és egy valami betegségtől kopasz cicát kapsz...

2011. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy Szfinx.
2011. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 50ezerért igazán adhatnának hozzá törzskönyvet is. szóval análkül én nem venném meg ennyiért.
2011. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ajándékba kaptam mert nem volt törzskönyve.Csak a féregtelenítést,és az oltásokat kellett kifizetnem.

szóval nem vennék ennyi pénzért ha nincs törzskönyv.

Egyébként nagyon beteges,kényes jószág,és állandóan figyelni kell,mert komoly betegségeket is elkaphat.

Nekem erre nincs energiám,és elég drága az állatorvos,így én is tovább ajándékoztam egy nagy macska imádónak.

2011. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha kell nektek sfinks macska csak szóljatok annyi van itt mint a rosznyavaja. Csak még most szőrösek.

De van nullás gépet és könnyen átalakíthatóak. :P

2011. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nem rossz!!..:))


Én sem szeretem szegényke, olyan rusnya. Azokat a cicákat jobban szeretem, amik nem csupaszak!!

Ám mindenképp legyen törzskönyve, úgy nem vennék.

Igaz eddig 1-et kaptunk, a másik átszökött..:))

2011. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13.24-es. Nem ez volt a kérdés:)


Egyébként úgy is lehet írni, bár én y-nal láttam: "sphynx".


Kérdező, én sem vennék ilyen különleges cicát törzskönyv nélkül, pláne, ha már 50-et kiadsz érte. Olyan tenyésztőnél vásárolnék- és vásárolok is-, aki egészségügyi garanciát vállal a cicáira.

2011. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval. Ha pénzt adok ki cicáért akkor csak megbízható helyről vennék ,ahol kötnek szerződést, adnak egészségügyi garanciát és törzskönyvet. Ha ez nem így történik akkor jó messzire kerüld el azt a helyet és fogadj örökbe egy menhelyi cicát.
2011. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert különben az "olcsó" cica végűl a duplájába, meg még többe kerülhet, nagyon drága az állatovosi ellátás:(
2011. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!