Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újra terhes? A cicám jún.27-én...

Újra terhes? A cicám jún.27-én szült 4 kiscicát. Ebből 2-t már továbbadtunk,2-nek még keresünk gazdit, de ezek a kiscicák nem képesek leszakadni az anya cicijéről. Viszont a mamacica eleinte nagyon sovány volt,

Figyelt kérdés
de most az utóbbi 2 hétben nagyon gömbölyded formát vett fel és nagyon sokat eszik. Elképzelhető, hogy újra terhes? Ilyen rövid időn belül? Mert a cicijei még mindig kint vannak... Előre is köszi a válaszokat!! :)
2011. szept. 10. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elképzelhető, mivel a kölykei már nem olyan kicsik
2011. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen gyorsan nem szabadna neki teherbe esni, főleg nem gömbölyödni. Nem férges? Az okozhat puffadt hasat. Amúgy meg ivartalanításról nem hallottál még?
2011. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, igen. Nem kellene ivartalanítani azt a macskát? Nagyon lerobban az állandó vemhesség-ellés-szoptatás körforgásban.
2011. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bizonyára,vemhes és hamarosan fial.Majd leválaszt.
2011. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
a macskák azok bagzanak, ha kell, ha nem
2011. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, viszont nem tom kinek képzeled magad, igen hallottam már ivartalanításról, de kérdem én: kifizeted??? -.- ki fogjuk miskárolni, de nem most, amikor mélyponton vagyunk...egyébként tényleg köszi a válaszokat! :)
2011. szept. 10. 18:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy mélyponton vagytok de azt sem hiszem el hogy a macska amelyik ellik 2 honapos hogy eddig ne tudtátok volna ivartalanitani.
2011. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És mit fogsz csinálni a nálad maradókkal és az új szaporulattal? Őket is etetni, ne adj isten, oltatni kell(ene).Az olcsóbb?
2011. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

A helyzet az, hogy a macska szülés után akár már két héttel újra terhes lehet.

Tényleg javasolt az ivartalanítás. Mert bár egyszerre nagy összeg, de gyorsan megtérül. Hiszen tényleg már maga a puszta etetése a cicáknak sem olcsó, ha sok van belőlük.

Nekünk májusban ellett a cica, négy csoda szép kölyke született. Kettőnek találtunk szerető gazdikat, kettő itt maradt. A mama cicát a nyáron ivartalanítottuk. És ha a két itt maradt kicsi elég nagy lesz őket is vihetjük, különben nem lesz megállj és macska farmunk lesz.

Hidd el, nektek is jobb lesz, és a cicának is. Tudom, hogy nagy összeg, de fontos hogy megtegyétek.

2011. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem minek kell itt lehordani az embert egy kérdést tettem fel,a mire válaszokat vártam volna, nem pedig azt hogy itt okoskodnak...meg kioktatnak...és különben is mi közötök az anyagi helyzetemhez? mit turkáltok a pénztárcámban? És ha több mint 2 hónapja vagyunk mélyponton..?! -.- Képzeljétek, már a maradék kettőnek is találtunk gazdit, csak kicsit időbe telt, és már a mostaninak is keresünk, szal ha hamarabb keressük a gazdikat, akkor ellésre pont meglesznek a jelöltek! Pf. Nem is értem, aki nem képes normálisan viselkedni egy másik emberrel, mit keres itt az oldalon. Több választ nem várko, akik segítettek, azoknak köszönöm.
2011. szept. 12. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!