Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek van ragamuffin cicája?...

Kinek van ragamuffin cicája? Honnan vette?

Figyelt kérdés
Láttam egy műsorban, nagyon tetszett, de a neten összesen egy tenyésztőt találtam. Ha tudtok, ismertek ragamuffin tenyésztőt, küldjetek linket vagy egyéb elérhetőséget! Köszönöm.
2011. szept. 11. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

[link]

2011. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Ezen a néven kevésbé ismert szerintem .Ragdoll a másik neve .Itt van néhány tenyésztő : ragdoll.lap.hu
2011. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A ragdollból lett kitenyésztve, de a ragamuffin egy önálló fajta. Azért köszönöm. :D

2011. szept. 12. 13:53
 4/4 moleszka válasza:
100%

A RagaMuffin fajtát először Ann Baker állattenyésztő, a korai 1960-as években tenyésztette ki elvadult macskákból a Riverside utcáiról, Kaliforniában. Baker a macskáknak különböző színeket fejlesztett ki és könnyen kezelhető temperamentumot. Baker Cherubim-nak (angyal) nevezte a fajt. Néhány évvel később RagaMuffin-nak nevezte át a fajtát, ami tükrözte a kevert tenyészetet, amiből kifejlődött a fajta. A fajt az Amerikai macskakedvelők egyesület fedezte fel 1994-ben, az egyesület elfogadta a RagaMuffin-t különböző kategóriákban.


Ez a pontos válasz. www.ragamuffin.hu

2012. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!