Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 14 éves cicusomnak székrekedés...

14 éves cicusomnak székrekedése van, mit adjak neki, hogy helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás van, valószinűleg stresszes.
2011. szept. 15. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kévéskanál paraffinolajat szoktam ilyen esetben a konzerv ételébe keverni, nincs íze, meg szokta enni és hat.
2011. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hálás vagyok a tanácsért.
2011. szept. 15. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni,de attól tartok Idült veseelégtelenség!!!!!..hidd el,tapasztalatból beszélek!!!

..azonnal vidd el egy vérvételre,ez nem játék!!!

...majd írj,hogy mik az eredmények!!!!!

..félek,mert ha ennyi idős a macsek akkor tuti,hogy ez a baja....és akkor sajnos menthetetlen...készülj fel mindenre!!!...ez sajnos visszafordíthatatlan állapot, és baromi gyors a leépülés és a vég... :(...drukkolok,hogy ne ez legyen!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A veseelégtelenség nem jár székrekedéssel, inkább hasmenés jellemző.
2011. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De azzal jár, az én 16 éves cicám ebbe halt bele :( illetve el kellett altatni, mert akkor már szörnyű állapotban volt :((
2011. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze nem azt mondom, hogy a kérdező cicájának is ez a baja, lehet, hogy csak a rumli viselte meg.
2011. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én vagyok a 17:17-kor író!!!!!!


sajnos,nekem mind két cicám ebbe halt bele.....és székrekedéssel kezdődött....nem a hasmenés a jellemző, hanem inkább a gyakori vizelés, borzalmas szagú hányás,(szájszag)de ez már a végstádium,amikor a vese már nem tud vizeletet termelni... ....a gyomorba szivárog a vizelet és ezt hányja ki!!!!

...és a többi szomorú tünetről még nem is beszéltem....

2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

majd ha elvitted orvoshoz,kérlek írd meg,hogy mi a baj!!!

ezt ne vedd félvállról,ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kicsit megijesztettetek, de bízom benne, hogy nem komoly a baj. Tegnap este kapott a cicus paraffin olajat, ma várom lesz-e eredménye. Sajnos csak estére tudom meg, mert dolgozom.

Egyébként megnyugodott, elég jó kedvű, eszik, iszik, alszik.

Ha estre nincs eredmény, akkor természetesen viszem az orvoshoz. Remélem nem kerül rá sor.

2011. szept. 16. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:

figyelj,nem akarok a pénztárcádba nyúlkálni..de,talán nem lenne hülyeség,csak úgy egy rutin vérvizsgálatot csinálni..kb 7000 ft

..igen, most még eszik-iszik és látszólag minden ok..

..de lehet,hogy pár hónap vagy hét múlva hirtelen romlani fog az állapota,és erre jobb ha felkészülsz,mert kemény lesz...ja ,és ha netán nem tud kakilni,abba bele is halhat... egy agyvérzést is simán kaphat...egy jó tanács......ha van egy tű nélküli fecskendőd, akkor szó szerint nyomj a fenekébe 2-3 egységet akár milyen olajból,és kifogja tudni kakilni amúgy nagyon nagy lesz a baj!!!!Tudod, aggódom a cicád miatt....

2011. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!