Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicám bal...

Mi történhetett a cicám bal mellső könyökével?

Figyelt kérdés

Éppen indultunk beköltözni a kollégiumba reggel, amikor azt láttam, hogy a 3 éves nőstény cicámnak a bal mellső könyöke be van dagadva és rá sem áll. Alig tudtam megfogni, de végül sikerült. Megtapogattam neki és nem éreztem, hogy kiment volna vagy bármi. Sajnos és azóta 200 km-re vagyok otthonról, így semmit nem tudok a cicámról.

Pénzünk pedig nincs az állatorvosra,hiába tűnök így állatnkínzónak egyszerűen nincs rá keret. :(


2011. szept. 16. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h össze verekedett, egy másik macskával, az enyémmel is volt már így, ne aggódj, tegyél rá egy kis kamillát, vagy valami nyugtató hatásút, és meglátod hamarosan elfog neki múlni, hagyd pihenni..
2011. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Egyébként nem tudom hogy ez csak nálunk van-e így de az állatorvos a vizsgálatot ingyen csinálja, a lovaknál meg a macskáknál is. Ha beavatkozásra van szükség vagy oltani kell csak akkor kér érte pénzt. :)
2011. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk a vizsgálat is csak 5 ezer Ft. :(
2011. szept. 16. 19:43
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

Lehet semmi komoly, de lehet, hogy valami komolyabban sérült ott az ízületnél. Nem tudom mennyire volt bedagadva, illetve, hogy a macska mennyire hagyta, hogy tapogasd. Lehet levált ott az ízületnél valami valami baleset folytán.

Sok minden lehet.


Viszont ha duzzanat nem megy le magától sőt még jobban bedagad, akkor viszont azt le kell majd csapoltatni állatorvossal. (Bár megjegyzem láttam már olyan kóbor macskát aki ezt megcsinálta magának, képes volt átharapni a bőrt, hogy a felgyülemlett nedv távozni tudjon, gondolom baromira fájhatott szegénynek de harapás lehetett számára a duzzanathoz képest a kevésbé fájdalmas, ha magának megcsinálta...szóval el lehet képzelni)

2011. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!