Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Évek óta a macskám "nyáladzik" Nem azért mert a simogatástól "fel izgul"mert amikor alszik egyszer csak elkezd folyni a nyála és rohan ki(házimacska szobában és kint nevelkedett)nem nap mint nap hanem csak néha néha de már rég óta jön be az ajtón elkezd folyni a nyála és már rohan is ki...nem értem...mi baja lehet?
2011. szept. 17. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, epilepsziának egy gyengébb változata. Egyik kutyám is ilyen, néha rátör csak ő remeg is, és egy pár percre mozgásképtelen lesz. Ritkán jön elő neki, úgy pár havonta. De utána olyan mint volt.
2011. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ááá köszi a macskám is utána ugyan olyan mint volt,csak ha hívom nem mindíg figyel.Köszönöm szépen a válaszodat (a gyors)válaszodat :)
2011. szept. 17. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is az egyik cicám idősebb korábban kezdett el nyálazni, vagyis amikor bóbiskolt, csurrant-cseppent a nyála.

de semmi rohangászás nem volt.

két hete 5 nap különbséggel halt meg két cicánk, 18, illetve 16 évesek voltak:((

2011. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elvihetnéd állatorvoshoz!
2011. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!