Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja volt a cicámnak? :' (...

Mi baja volt a cicámnak? :' ( L/15

Figyelt kérdés
Ma meghalt az egyik kiscicám. Már 3 napja nem nézett ki vmi jól,sovány volt mert akármit adtunk neki nem akart enni csak vizet ivott,ma pedig meghalt. :( A szeméből vmi zöldes akármi jött,törölgettem is neki,meg csöpögtettem bele egy kis kamillateát mert az jó rá,a vége felé meg már állni se tudott dőlt elfelé. Félek h átadta vhogy a többinek,mit csináljak?
2011. szept. 17. 19:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Az volt a baja, hogy nem vitted el az orvoshoz!
2011. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De hát máskor is volt már úgy macskánk h könnyezett a szeme és kamilláztuk aztán jól volt.... :(
2011. szept. 17. 19:33
 3/40 anonim ***** válasza:
45%

Részvétem a cicád miatt.

Sok minden baja lehetett, ezt csak orvos tudná megmondani.

De én vagy mérgezésre vagy férgekre tippelek.

Az első ellen nem tudsz védekezni, ha szabadon kóborolhatnak.

A másodikra van gyógyszer amit patikában lehet kapni. És igen a férgesség az fertőző, tehát a többi cicád is lehet férges.

2011. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Valószinüleg macskanátha. Utálom, hogy ezernyi állat pusztul el, mert a gazdi sajnálja az orvosra a pénzt és úgy van vele, hogy a kamilla meg a tej majd meggyógyítja, ha nem, akkor meg nem, majd lesz másik ha nagyon nyafog a gyerek.
2011. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
44%
miért nem viszi sok gy*kér állatorvoshoz a kisállatját? b*zi állatkínzó,hagyod szenvedni.vagyis hagytad. állatorvos nemlétezik?
2011. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
A macskád nem eszik, fogy, sovány, nem bír állni, összeesik és szerinted, ezt egy kis kamilla orvosolja??
2011. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
hallod én úgy döntöttem hogy feljelentelek állatkínzásért, mellékelem a kérdésed a rendőrségnek, az ip címeden megtalálnak...
2011. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek! Eddig is volt már úgy h nem evett a cica de az csak 1-2 napig tartott aztán megint ettek,szintén a szem könnyezését is gyógyította a kamilla,az h nem bírt állni meg fél órával a halála előtt volt! Sztetek mit csinált volna vele a doki?De most őszintén! Különben meg képzeljétek h nincs pénzünk állatorvosra de másra is alig,a tankönyveimet is csak kölcsönből tudtuk megvenni azt pedig kikérem magamnak h állatkinzó lennék mert sok állat köszönheti nekem az életét amiről ti nem tudtok úgyhogy légyetek szívesek nem szidni!
2011. szept. 17. 19:47
 9/40 anonim ***** válasza:
21%

Nem érdekel, hogy ki pontoz le, nyugodtan megtehetitek de ezt már csak azért is leírom. Kérdező nem tudok segíteni.


Én meg azt utálom amikor ilyenkor oltogatják a kérdezőket! Szerintetek régen hányan vitték orvoshoz a macskájukat ha volt valami a szemével? Egyszer a barátnőm macskájának kikaparta egy másik macska a szemét és lássatok csodát a kamillától és a tejtől, melegtől rendbe jött ORVOS NÉLKÜL. Nekem már sok macskám volt de nem vittem őket orvoshoz soha, mindig volt valami házi megoldás amivel rendbe hozhattam őket, pedig én aztán nagy állatimádó vagyok. Van kutyám is, de őt is csak akkor viszem orvoshoz ha muszáj vagy ha nem tudom mi baja van. És ha mondjuk valaki nem áll úgy anyagilag, hogy orvoshoz vigye, vagy éppen spórol? "Minek annak állat?!" mert szeretne és régebben jobban állt. A lényeg az, hogy tudjon neki enni adni és legyen helye. Most lehet irkálni.

2011. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Ha egyszer magadhoz veszel egy allatot, attol kezdve felelos vagy erte az elete vegeig. Mi az hogy ha eppen sporol??? Bocs, dogolj meg kiscicam, apa uj kocsit szeretne szal nem koltok rad! Erdekes felfogas....... Csak es kizarolag azoknak az embereknek kellene allatot tartaniuk akiknek van penzuk allatorvosra!!! Szerintem...
2011. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!