Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjak teknőctarka...

Milyen nevet adjak teknőctarka lánycicának?

Figyelt kérdés
Szeretnék macskát, az előző sajnos meghalt. :( Lehetséges, hogy menhelyről lesz, ahol ki is néztem egyet, aki nagyon szép! *-* Olyan nevet szeretnék neki ami komoly, nem vicces. Tehát nem pl Gombóc stílusú. A kutyáimat Démonnak és Lidércnek hívják. Ilyesmire gondoltam, csak nem vagyok valami jó névadásban. Ha esetleg van valakinek ötlete, szívesen fogadnám! Olvastam ilyen kérdést már, csak ott nem nagyon találtam komolyabb nevet. :)
2009. ápr. 24. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Shiva, Dáma, Cleo, Sába, Grácia

mas most nem jutott eszembe

2009. ápr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem Téged egyáltalán nem kell félteni névadás tekintetében, a kutyeszokból kiindulva. :D:D:D Bízz magadban! Találj ki valami hasonlót. Éjlény, Carmilla, Lilith :D:D:D

Nekem teknőctarka-fehér cicám van, hasonló stílusú névvel (priviben leírom ha érdekel, de itt nem, mert arról száz százalék, hogy felismernek!).

2009. ápr. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sheela, Mirjam, Cleopatra, Ciara(kelta eredetű, titokzatost jelent asszem),Edana( szintén kelta, kicsi láng-ot jelent) Fiona ,Keaira(little dark one)

Kella: harcos


:) nekem a fekete cicámat hívják Lidércnek, pontosabban Don Lidérc a teljes neve

2009. ápr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Előző vok, lehetne még Morticia, az Addams family után szabadon :)
2009. ápr. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fel nem fogom mi az a teknőctarka :D

Szerintem a Démon nagyon jó kutyanév, nekem is tervbe van, ha lesz másik kutyám is. Bár én csak azt szeretném, hogy a mostani örökké velem maradjon, mert nagyon szeretem (L) <3

Cicanévnek pl : Luna (azt hiszem holdfényt jelent vagy holdet vagy fényt :D )

Lucifer, Bagira, Párduc, Morfeusz, Gaszton, Oroszlán, Ördög, Pedró, Trinity,...


[link] de itt még van sok név, lehet válogatni, hátha valamelyik megtetszik.


Vagy googlevel keress rá, beírod hogy macskanevek vagy cica név vagy hasonló és ki ad oldalakat.

2009. ápr. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszenek a nevek! :) Legjobban a Cleo és a Keaira, meg az Ördög! Ördögnek hívják a Démon testvérét. :D A Keaira-t hogy kell kiejteni? Úgy mint a Keira-t?

A kedves 02.20-asnak persze, hogy kiváncsi lennék a cica nevére privátban! :)

Egyébknént a Démon mellett akkor döntöttem amikor megtudtam, hogy Damonnak hívják az egyik énekest, akinek tetszik a zenéje. A Lidércet meg egy könyvben olvastam, egy vontatóhajó neve volt. :D Ja és van egy Bogár kutyám is, ő az idősebb, akkor még nem ilyen volt az ízlésem. Csak azért izé egy kicsit, mert magyar fajta kutyák, igaz, hogy feketék, de akkor is a minimum az, hogy fiúnak gondolják őket, pedig mind lány! Igazi kemény csajok. :)

2009. ápr. 24. 07:45
 7/14 A kérdező kommentje:
[link] Így szokták mondani a színüket, én nem vagyok macskaszakértő.
2009. ápr. 24. 07:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom a Keira a Keaira-ból származik :) Bár szerintem á-val kell ejteni, de e-vel is szép, és aszem ugyanazt jelenti
2009. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyik kutyám Fantom volt, ez sztem cicának is jo,bár kicsit férfias talán:)

sikerült már választanod?

2009. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
elöbbi vagyok:) az én nőstény cicám pedig nem Cleo, hanem Chloe:)sztem ez nem vicces és nagyon nőcis:)
2009. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!