Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lelte a cicámat? .

Mi lelte a cicámat? .

Figyelt kérdés

Ivartalanított kandúr, soha nem ment máshová, csak a macskaalomra. Tegnap lepisilte a bébi játszószőnyegét, és az alatta levő sima szőnyegre is jutott. Ma kisúroltam, még meg se száradt, de már oda is sz.rt. Rettentően haragszom rá, mert eddig tényleg soha nem volt vele ilyen gond. A baba is már 10 hónapos, szóval nem hiszem, hogy miatta lehet.

Mit gondoltok, mi okozhatta ezt nála, illetve mit tegyek vele ?


2011. szept. 18. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
azért csinálta, mert így akarta jelezni, hogy az a saját területe. érdemes jól megtisztítani annak a környékét ahová jutott az ürülékből vagy pisiből, mert ha érzi rajta továbbra is oda fog járni.
2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megjelöli a területét :]
2011. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Biztos hogy nem a baba volt?XD
2011. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

most jön ki rajta a féltékenység, és így jelzi sajnos.

most tudatosult benne, hogy a "vetélytárs"vagyis a baba

már a földön is jár,ahol eddig csak őurasága mászkálhatott.ha rajtakapod, nagyon szidd meg, de bántsd,mert képesek bosszút is állni, ugyanezzel a mádszerrel, táskátopk, lábatok stb.

pár hét alatt remélhetőléeg rájön, hogy nincs oka féltékenykedni,de addig sok bosszúságot tud okozni.

a feltőtlenítés után ecetes ruhával is dörzsölt át

a piszokfoltokat, az ecet szagot utálják a macsekok.

türelmet és kitartást kívánok.

üdv.

2011. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*ne bántsd...
2011. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mérges lett rád.Valahogy ki kellett idegelnie :D
2011. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi annak, aki értelmesen válaszolt :). Kapott szegény szőnyeg domestost (még jó, hogy fehér és hosszú szálú...), az ecetet is ki fogom próbálni! Azóta már visszatalált a cicus a saját vécéjébe is a következő rakománnyal. Nem bántottam érte, csak megszeretgettem mikor az alom környékén járt. Meg most ahogy vacsorázott a baba, dobáltam neki is falatkákat, mert azt amúgy szereti. Remélem lenyugszik a kis lelke, nagyon kedves macska amúgy, nem szeretném, ha összeférhetetlenség volna :(.
2011. szept. 18. 20:00
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébként nem volt jelölgetés az ő részéről akkor sem, amikor átmenetileg egy másik cica is nálunk volt, ezért csodálkoztam most.

Az elképzelhető, hogy megérzi azt is, hogy babát várunk megint ? Még ez jutott eszembe...

2011. szept. 18. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon jó gazdi vagy, teljesen jól kezeled a problémát.

meg lesz az eredményei is, mert a cica érzi, hogy szereted.

üdv.

2011. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!