Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a száraz tápot...

Hogyan lehet a száraz tápot is megkedveltetni a kiscicáimmal?

Figyelt kérdés
8 hetesek, és már esznek önállóan is: konzervet, sült husit...stb. De a száraztápot nem igazán, pedig most már a konzervvel is összekeverem......
2011. szept. 19. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Áztasd be tejbe, hagyd hogy jól megpuhuljon.
2011. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) a tejes megoldással az a gond, hogy nem igazán lefetyelik a tejet, inkább a tiszta vizet....... talán a 3 közül az egyik úgy ahogy megissza a tejet. rendkívül válogatós a csapat....... soha nem volt még macskámmal ilyen kaja gondom.......
2011. szept. 19. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jól elrontottad őket : ) Kis lurkók nem fognak szivesen átszokni száraz tápra. Próbálj másfélét, ha lehet kölyökmacskáknak valót. Én ha nagyon reménytelen a helyzet a konzerv levébe áztatom be, az mindig bejön.
2011. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én azt csináltam, hogy beáztattam tejbe, odaadtam neki. Megette a tápot is, de a tejet lefetyelte le róla először (pedig nem szokott tejet inni). :)

2011. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én léevest csinálok nekik: konzerv, kis víz és száraztáp pár szem.


Illetve ne adj nekik mást, megeszik.


A harmadik vackot nem szívesen esznek vegyél vmi jó minőségű szárazat, pl dm-es dein bestes 750g-mos, azt az enyémek imádják magukban is, nem is drága 600ft és 20% husi van benne

2011. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja de most nézem h még csak 8 hetesek, várj még két hetet vele!
2011. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!