Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne macskatejet...

Hogy lehetne macskatejet előállítani? Vagy még mit lehet adni egy elárvult apró 2-3 hetes macskának?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisállat kereskedésben vagy drogériában is tudsz neki venni "macskatejet". Ha nem iszik önállóan, veszel neki pici cumisüveget.
2011. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de sajna Romániában élek, és itt nem lehet macskatejet venni, külömben már rég vettem volna...
2011. szept. 19. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
próbálj akkor bébitápszert adni, ha nincs más.Vagy kecsketejet, azt meg tudják emészteni.
2011. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a boltokban jó pénzért eladott cicatejek, azok ugyanazok mint a sima laktózmentes tejek, az meg biztos nálatok is van :)
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A "macskatej" nem laktózmentes tej,hanem tejpor.Por formájú tápszer,speciálisan kölyökmacskáknak összeállítva.
2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor bocsi, valahol pedig ezt olvastam, de azért írtam, hogy "én úgy tudom", hogy kifejezzem, hogy nem biztos az állítás :)
2011. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mickey5 válasza:
Ilyen kicsi cicáknak kecsketejet kell adni. Annak 9% a zsírtartalma és ez sokkal közelebb van a macskatej 12-15%-os zsírtartalmához, mint pl. a tehéntej. Nekem is állatorvos mondta. Kipróbáltam, tapasztalatból beszélek. Szépen felnőttek a kicsik. A "szoptatást" legkönnyebb fecskendővel (5 cm3-es) megoldani. Természetesen TŰ NÉLKÜL! Ha lehet, akkor célszerű az egyszer használatos fecskendőt venni. De nem lesz egyszerű: éjszaka is legalább 2-3 szoptatás kell.
2011. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 N.Zs. válasza:
Szerintem leginkább macskából lehet előállítani! Kandúrból kicsit nehezebb! :)
2011. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%
Anyatej is jó neki, ha romániába lakol megkérhetsz egy szoptatós cigányasszonyt hogy pár lejért tejeljen neked egy cuclisüvegbe, aztán azt adod a kismacskádnak. Csak vigyázz mert a cigánytejtől nagyon eleven lesz a kiscica, még a kis tesóinak is kimarja a szemit.
2011. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Itt is lehet kapni anyatejpótló port kiscicáknak,én ma vettem, igaz nem volt olcsó a por, de ha ez kell a kiscicák növekedéséhez akkor meg kell venni.
2014. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!