Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek vele? (Kérdésed...

Mit tegyek vele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A kiscicám, olyan 5-6 hetes,most hoztuk el,de bolhás.Párom hozott sprayt, amit csak bizonyos helyre lehet fújni, nem volt semmi más, ami ilyen kis cicákra van.Tegnap befújtuk, ki is jött vagy 3 bolha, ma átnéztem, de mintha még láttam volna bolhát.Meg kis fekete pontok itt ott,gondolom az a pete.Azok nem haltak el a bolhaírtó hatására?Mert nem lehet már befújni, 1 hét után kell megismételni.

Próbáltak kiszedni belőle, szegény cicát nem merem feltenni az ágyra, de mégis itt van, bújik.


2011. szept. 20. 09:57
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés az nem tartozik a magyarázathoz, csak hirtelen nem tudtam mit írjak a kérdés mezőbe.
2011. szept. 20. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Bolhaírtó sampon hatásos. Megfürdeted vízzel majd rárakod a sampon megdörzsölöd hagyod egy kicsit had legyen rajt a sampon úgy 5-10percig majd alaposan lemosod Hidd el biztos hatást fogsz látni. :) Szemébe szájába fülébe orrába ne menjen bele a sampon.
2011. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kis fekete pöttyök azok a bolhaürülékek, a petéket a lakásba rakja le (csakhogy megnyugtassalak) :)

Érdemes a lakást befújni, én spec. az Insecticide 2000-t használom, az bevált (de biztosan van egy rakás más jó cucc is rá)


Ha befújtátok, az jó, az nem múlik el azonnal, ha rámennek a bolhák a befújt részre, ugyanúgy kinyírja őket - hosszútávon hat.

2011. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fürdetni még nem akarjuk, ma este még átfújjuk a cicát, mindenhol, remélem kiírtja teljesen őket.Hát az egész lakást fújjam ki?Mondjuk én tegnap felmostam az egész házat, ahol a cica alszik, azt befújtuk tegnap, az ágyat meg állandóan nézem nincs e benne bolha.De nincs.
2011. szept. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!