Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja, nagyon...

Mi lehet a baja, nagyon aggódom érte?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy 1 éves Brit ivartalanított kan macskám . Tegnap mikor haza értem a suliból nem találtam a macskámat olyankor általában bejön enni.Majd 17:00 körül elmentem megkeresni és gyorsan meg is találtam , de úgy nézett rám mint akit fel sem ismerne . Amikor megfogtam hogy behozzam egy nagyot nyávogott.Majd ma reggel mikor simogatás közben végig húztam a kezemet a farkán körömmel oda csapott és nyávog ha a farkát megsimogatom vagy megkarmol netán megharap.És most egyfolytában a szobámban van . Mi történhetett vele mert sem nem jött le a farkán a szőre és vér jelét sem látom.Gondoltam netán patkány csapda csaphatott rá ...Nem tudom mi a baja és nagyon bánt!!Kérlek segítsetek!!!! :(
2011. szept. 20. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos minél hamarabb!!! Hívd ki vagy vidd el!
2011. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet valaki elkapta a farkánál fogva. Ne simogasd neki és ha tudod, vidd el dokihoz. Lehet eltört. De az is lehet hogy elütötték, csak nem látszik rajta, vagy ráléptek. Na mind1, biztosat csak a doki tud úgyis. Mozgatja amúgy a farkát? Normálisan jár?
2011. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igen normálisan jár viszont most ahogy gondolkodom nem láttam hogy mozgatná a farkát...Anyukám már intézkedik a doki ügyében . Most ahogy olvasom hogy a farok el tud törni ?? o.O Erre még nem is gondoltam =( :'(
2011. szept. 20. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem harapás egy fertőzött állattól! Remélem sikerült(t) elvinni dokihoz.
2011. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, gondolom nagyon fiatal lehetdz úh elmondom: a farok a gerincoszlop része, csigolyákból áll így nagyon is eltörhet. Sőt lebénulhat ugyanúgy mint az ember gerince. Reméljük csak nagyon beütötte, v ilyesmi!!!
2011. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott a doki, nagyon szurkolok, hogy rendbe jöjjön!
2011. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!