Kezdőoldal » Állatok » Macskák » "Gondolatolvasó" a macskám?

"Gondolatolvasó" a macskám?

Figyelt kérdés

Ez így elég idétlenül hangzik persze, de mostanában úgy viselkedik, hogy nem tudok másra gondolni. Néha velem alszik, máskor a lakás más részében. Teljesen eltérő időpontokban szoktam felkelni reggel, van hogy 6kor, 7kor, 10kor. Minden nap máskor. Ő pedig minden egyes nap a vekkeren beállított idő előtt pontosan negyed órával nekiáll ébreszteni. Ha nálam van, akkor randalíroz, pakol a szobában, ha nincs itt, akkor meg lóg a kilincsen és üvölt.

Nem értem, hogy csinálja. Még, ha minden nap ugyanakkor kelnék, akkor hozzászokott volna, de így... Megmondani se szoktam neki, hogy mikor keltsen.:)

Történt már valakivel hasonló?:)


2009. ápr. 25. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy gondolatolvasó-e, de mindenesetre nagyon aranyos és jópofa lehet :)
2009. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A macskáknak nagyon jó a vevőkészülékük. Fogják a jeleket szavak nélkül.
2009. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik a macskád! Előző.
2009. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első tipp: Nem tudom Te hogy vagy vele, de én általában elkezdek ébredezni ha érzem, hogy lassan kelnem kell... szóval elképzelhető, hogy te tudod mikor kell kelned és észre se veszed, de akkor kezdesz el mocorogni, ébredezni...

a cicusok meg nagyon jól megéreznek minden ilyet, úgyhogy lehet, hogy ezt veszi észre.


Nekem ez a tippem, de persze lehet, hogy tévedek...


Második tipp: ha később kelsz, később is fekszel és onnan sejti.


Harmadik tipp: Hasonló az elsőhöz, azzal a különbséggel, hogy a macska egész hajnalban ébresztget, csak mivel Te esetleg későbbi kelésre vagy "beállítva", ezért csak azt veszed észre.


Negyedik tipp: Igen, gondolatolvasó! :D

2009. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom. Mikor nincs bent a szobámban, nem tudhatja, hogy mikor mocorgok, meg amúgy sem szoktam. Ahogy este elalszok, reggel ugyanúgy ébredek teljes kómában.:D:D

Ha korán kelek, akkor is éjszakázok hülye fejjel.:)

Szerintem simán zseni a macskám, ilyen pofival nem is lehetne más.:D:D

2009. ápr. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!