Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tud valami érdekes mutatványt,...

Tud valami érdekes mutatványt, stb a macskád?

Figyelt kérdés
Hogy tanitottad meg neki?
2009. ápr. 25. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tanítottam neki és sajnos már nem is él a cica, de előszeretettel nyitogatta a sütő ajtaját. Egyszer magára is borította az egész tűzhelyet!:)

Volt még egy nagyon kellemes szokása: ha bejött hozzánk egy idegen, a földről a nyakába vetette magát és elkezdte rágni a haját...:D

Voltak még más dilijei is, nagyon bolond macska volt és borzasztóan sajnálom, hogy nem tudtuk meggyógyíttatni.:(

2009. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez mutatványnak számít, akkor..

Ha kinyújtom neki a nyelvem, akkor ő is kinyújtja rám. Borzasztó aranyos tud lenni (:

Éshát nem tudom.. szerintem így született :D


A másik cicám pedig felugrik az ölembe, ha látja, hogy rossz kedvem van, és elkezdi nyalogatni az arcom (:

2009. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Trükköket nem igazán, de amiket tud:


1. Tud ajtót nyitni, de ezt a képességét nem használja azóta mióta rájött, hogy sokkal viccesebb állandóan minket megkérni...


2. Tudja kit hogyan kell ébresztgetni (tudta mielőtt anyumon kívül mindenki elköltözött otthonról)


Engem: bajszával csiklandozta az arcom és hangosan dorombolt... borzalmasan idegesítő.


Anyukámat: Mivel háton fekszik, ezért ráül a mellkasára és nézi, amíg fel nem ébred... ha ez nem válik be, akkor megfordul a kis dög és a farkával legyezgeti anya arcát :D


és a kedvencem:

Apukám magára húzta mindig a takarót, hogy ne zavarja, a cica meg benyúlt és a körmével piszkálta apa orrcimpáját :D


3. Ezen kívül tökéletesen tudja az összeöntött whiskas és kitekat szárazeledelből kiválogatni a whiskast.


4. Tudja meddig ér a kutyus lánca, ha meg van kötve :)


5. Tud rókát szelidíteni (esküszöm!, egyszer összebarátkozott egy rókával (nem, nem volt veszett és az embertől ugyanúgy félt, csak a cicától nem...) együtt játszadoztak, meg feküdtek a kertben... máig nehezemre esik elhinni :) )


Végül amit nem tud: nem tud a wc-be kakilni, de azt hiszi, hogy tud, ezért gyakran oda csinálja, de csak a legritább esetben talál bele... nem nagy öröm takarítani... :)

2009. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj egyet kihagytam, pedig azt nagyon tudja:


Tökéletesen tudja hol zavar a legjobban... Egyetemi vizsgáimra gyakran úgy tanultam, hogy előttem a laptop beszkennelt tételekkel, a füzet, a tankönyv és egy papír amire jegyzetelek...


és a cica bizony tökéletesen tudta mikor hova kell menni, hogy teljesen meghiúsítsa a tanulásom: ha a könyvet olvastam akkor fölé állt, ha a monitort néztem, a billenytűzeten mászkált, ha a füzetemet olvastam, akkor ráült és elkezdett bámulni (félig szemlecsukva, dorombolva), ha pedig jegyzeteltem, akkor természetesen a tollat piszkálta a mancsával :)

2009. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Egyik macskánk mindig úgy jelezte télvíz idején, ha be szeretett volna jönni, hogy az ablakba ugrott és a szúnyoghálót ütemesen pengette a körmével.

Egy másik macska a férjem arcszeszét szerette nyalogatni az arcáról, kézkrémet a kézről. Egyszer pedig kb. negyed óra alatt 10 ásítást tudtunk kicsikarni belőle úgy, hogy mi is ásítottunk előtte. A végén már nyávogott ásítás közben. :)

És még olyan szokásos dolgokat tud, mint a kilincsre zárt ajtót kinyitni, a legnagyobb csendben megijedni, falra mászni egy fénypontot követve stb.

2009. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám "beszélni" tud. Ha rászólok, hogy "sicc" vagy "kifele" akkor mindig elkezdi rezegtetni a pittyét és idegesen visszanyávog, közben pedig eldobja magát és hanyatt fekszik. Tehát töléketesen ártatlannak tudja tettetni magát és mindig lekenyerez. :)
2009. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám vissza hozza az eldobott játékait.Van egy pálcája avégén bőrcsíkokkal azt meg elénk szokta letenni hogy játszunk vele.Ja és nem csak nyitja de be is csukja az ajtót
2009. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát..lehet,hogy az én cicámmal "van a baj",de semmi ilyesmit nem csinál,behozza a játékát,dobáljuk neki,visszahozza,de ezenkívűl semmi ilyesmi,ja és néha felugrik a kilincsre és mindenáron be akar jutni a szobába:)
2009. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Visszahozza az eldobott játékot, visszanyávog ha valaki úgy szól hozzá, hogy a szemébe néz

Ezeket nem én tanítottam, lehet, hogy valaki más, mert utca-cica volt. De lehet, hogy alapból iylen

2009. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Visszahozza a kisegerét ha eldobom neki és leteszi a lábam elé, hogy újra dobjam, jókat "beszélgetünk". (Ha hozzászólok, vissza"mekeg").

Minden este 21.30-kor jön haza és reggel 8 körül szépen felkelt.

2009. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!