Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Fialni akar a macskám?

HELP! Fialni akar a macskám?

Figyelt kérdés
Nem tudom h mennyi idős terhes, de nagy a hasa, és két oldalt kivan púposodva, most bebújt a takaró alá, és dagaszt a lábával.
2011. szept. 21. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kijárós macska, de nem akarom hogy elbújjon valahová, és valahol más helyen fialjon meg mint itthon. Az udvaron ki van neki készítve a láda, és van benne ruha is.
2011. szept. 21. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Tedd be a ládába a macskát és maradj ott vele, ha megteheted! Ha vele vagy, akkor tudja, hogy nem kell eldugnia a kicsiket, mert te vigyázol majd rájuk. Nálunk többször fialt már a macska, és volt, hogy én ott voltam vele, akkor hajlandó volt a ládájába fialni, de ha épp nem volt vele senki, akkor elbújt.
2011. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
40%

Mit dagaszt? Tésztát??

:D

2011. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
ma 21:29: igen: D
2011. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
nem lesz semmi baja. ha csak nem akarja megenni őket ami nem túl valószínű. az első válaszoló(ha jól emlékszek(hogy ő mondta)) akkor téll maradj vele
2011. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első körben hozd be a ládát az udvarról, és csak utána rakd bele a macskát. Hidegek vannak éjszaka, legyen csak bent, pláne ha nem akarod hogy eltűnjön.
2011. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, pizza tésztát dagaszt :D .


Ez a 2. fialása, az elsőnél vele voltam, és akkor a ládába fialt, ott voltam vele. :) . Akkor nem volt semmi előjele, csak láttam hogy nagyon nagy a hasa,és beleraktam a ládába, akkor ott is maradt, még akkor is amikor eljöttem egy kis időre onnan. De most meg hiába rakom bele, kijön, akkor is ha ott vagyok. Akkor lehet hogy nem fial még?

2011. szept. 21. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt is erről a témáról van szó, vannak jó infók:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__806778

2011. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha ráteszed a hasára a kezed akkor te is érezheted az összehúzódásait, ami ugye egyértelmű jele annak, hogy úton vannak a cicák.

Én is így vettem észre a mi cicánknál.. mellettem feküdt teljesen békésen. Én filmeztem, ő szunyált, és rajta volt a kezem. Amíg ritkák voltak az összehúzódások még le se esett mi történik, azt hittem csak mocorog a macsek. Aztán világossá vált, meg szegény cicám is egyszer csak olyan segélykérően nézett rám. Azonnal felpattantam és akkor láttam hogy a magzatvizét is a takarómra eresztette ki :) De nagyon okos volt a cica (pedig egyébként nem egy lángész a szentem :D) mert amikor én pattantam, hogy húha szülünk, akkor ő is felkelt és azonnal bement a kis előkészített helyére.


És nálatok mi lett? Megszülettek, vagy még nem?

2011. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:) . Még nem születtek meg :)
2011. szept. 22. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!