Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Te cicád is előszeretettel...

A Te cicád is előszeretettel alszik az ágyadon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az enyém is mindig itt van fent az ágyon, per pill most is...éjszaka a saját ágyában alszik,de reggel fel jön és kelt mindet :)
2011. szept. 22. 15:27
 12/18 A kérdező kommentje:
*minket
2011. szept. 22. 15:28
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne. :)

Ha éjszaka véletlenül máshol fekszik le aludni, még meg is vagyok sértődve. :)

2011. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk változó, attól függ, hogy a kisasszonynak milyen kedve van :) Már megfigyeltem, hogy ő csak addig alszik az ágyon amíg nem mocorgok. Ha túl sokat mozgolódok az zavarja és ilyenkor inkább más fekhely után nézz :)


Régen én se engedtem volna fel az ágyra. Aztán valahogy ez megváltozott és már bármikor feljöhet. De oda is figyelek rendesen, magát az ágyat is sokszor tisztítom, meg az ágyneműt is gyakran cserélem.

2011. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem a gépem tetején imád aludni. :)) Néha hirtelen felébred és tele van energiával és akkor mászkál a billentyűzetemen xD Persze pont akkor,amikor msnezek és magyarázkodhatok.. :') Olyan jópofák a macskák.
2011. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nálunk is az volt az induló koncepció hogy a macskát nem engedjük az ágyba. Mivel ajtó nincs (galérián alszunk) torlaszokkal próbálkoztunk, sikertelenül. Aztán meguntam az állandó szélmalomharcot, hogy lezavarom, feljön, lezavarom, feljön. Mostanra meg már úgy megszoktam hogy hiányzik ha éppen nem mellettem alszik.:) Olyan aranyosan nekem dől, rám fekszik és dorombol.:)
2011. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden nap velem alszik :)
2011. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:) Köszi,hogy írtatok.

Én is állandóan leteszem az ágyába aludni, 5mp és az ágyon van..Mikor elalszik, akkor teszem le, mert előtte hiába is..

6 hetes,de már mindenhova felmegy.

2011. szept. 25. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!