Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tudnám beadni a cicáimat?

Hová tudnám beadni a cicáimat?

Figyelt kérdés
Van 5 kiscicám (olyan 2,5 hónaposak kb.) nem akarom az utcára rakni őket,de nálam sem maradhatnak,mert időközben kiderült,hogy terhes vagyok és hát menniük kell :S :( segítsetek,tudtok olyan menhelyt ahova be lehet adni őket?
2011. szept. 22. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag bármelyik menhelyre vagy sintértelepre beviheted, netán nézz körül a neten, mi van a környéken.


Az oviknál, iskoláknál, boltban, állatkereskedésben, állatorvosnál tegyél ki fényképes hirdetést, hogy gazdát keresel nekik sürgősen, és több internetes oldalon is tudod őket hirdetni.

Szánj rá egy kis időt, hogy cuki, picit beállított képek legyenek, ne csak olyan elkattintott és semmitmondó.

2011. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sintértelepre nem adom,mert ha nem jelentkeznek rá két hét után,akkor elaltatják őket....

Akár olyan menhelyre is szívesen beadnám,ahol 2000Ft-ot is adnék macskánként,hogy jó helyre kerüljenek...

SOS segítség kellene!

2011. szept. 22. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz hirdetéseket? Akár kézzel, akár kinyomtatva. ovik, iskolák, boltok környékére pedig kiragasztod őket.
2011. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Érdemes a közösségi portálokra is feltenni, sokan olvassák
2011. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Mi köze a terhességedhez a macskáknak? Továbbá miért vannak, ha tudtad h gyerek mellé nem akarsz? A macskák 10-20 éig is elélnek, így jó esély volt rá, h teherbe esel közben ha tervezted...nem értem az ilyen embereket...


Hirdesd meg őket, állatorvosnál is akár kitehetsz képeket róluk, és komolyan szégyelld magad!

2011. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem tudom,hogy voltál e már egyáltalán terhes vagy tervezed-e,de jó ha tudod,hogy egyáltalán nem egészséges terhesen a macskaalmot takarítani ( a mérges gázok miatt)!!!!

A macskák előbb megvoltak,az első cicám 5 éves,5 évvel ezelőtt még nem akartam babát,vagyis 19 évesen,tehát te ne papolj nekem...és csak azért mert teherbe estem nem fogom az utcára dobni azt az állatot aki több mint 5 éve velem lakik,neki lettek kiscicái és őket szeretném elpasszolni!!!

2011. szept. 23. 21:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah,és inkább te szégyelld magad a tudatlanságod miatt,gondolom csak az elemi iskoláid vannak meg...akkor meg ne írogassál hülyeségeket!
2011. szept. 23. 21:54
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

LOL esélyes h többet tudok mint te! Nem lenne bajod az alomtól DE: gondolom van apja is a gyereknek ha annyira félsz tisztíthatná őis, szerinted hány terhes nőnek van/volt a világon macskája? kb egy milliárdnak? ÉS szerinted mennyinek lett baja? Nagyobb esélyed van rá, h elüssön a busz, de nekem mindegy, én CSAK a macskáidat sajnálom. És nekem ne mondd h 19 évesen fogalmad sem volt róla h az elkövetkezendő 21 évben gyereket akarsz...

Amúgy diplomás vok, de ez egyáltalán nem tartozik a témához.

2011. szept. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez sem tartozik rád,de a gyerek apja külföldön dolgozik...tehát itthon én csinálok mindent egyedül...

És 19 évesen még nem akartam gyereket,a cicát ajándékba kaptam,nem dobtam ki és nem is fogom de azért ennyi macska után nem fogom takarítani az almot (most hogy elszaporodtak)...kidobhatnám őket az utcára is,de csak azért nem fogom,mert következő reggel nem akarom kilapitva látni őket az utcán...de látom benned ennyi sincs,te simán megtennéd!

Az meg,hogy van diplomád nem jelent semmit,azt bárki vehet mostmár ebben a világban...attól te nem vagyok okosabb :)

2011. szept. 24. 08:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dobnám ki a cicáimat képzeld, hanem megtartanám őket ahogy fogom is!
2011. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!