Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táp a Cat chow? Érdemes...

Milyen táp a Cat chow? Érdemes ilyet venni a macskának?

Figyelt kérdés
Most láttam, és még nem nagyon hallottam róla, nem ismerem. Akinem esetleg van tapasztalata, vagy többet ki tud olvasni az összetevőiből, annak nagyon szívesen várom a véleményét!
2009. ápr. 25. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Purina termék, középkategória, és többféle, speciális igényű cicáknak gyártott fajta is kapható. Én a húgyúti betegségekre valót adtam sokáig a cicámnak, de sajnos nem használt, mert újra visszaesett. Mindenesetre, ha egészséges cicának szeretnéd adni, akkor a Whiskas és Kitekat márkáknál szerintem jobb a Purina.
2009. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a Whiskasnál meg ezeknél jobb. Szerintem bátran adhatod a cicádnak. Igaz nem a legjobb táp de van rosszabb is. Mellesleg rengeteg cica van aki tescos meg ilyesmi kaján él és köszöni remekül van. Szóval szerintem jó a Cat Chow meg a Dog Chow is.
2009. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én cicám nagyon szereti,nem olyan drága,én kimérve veszem,de árulják nagyobb üzletekben,pl.Fressnapf:)
2009. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicáim nagyon szeretik,és az ára sem rossz.
2009. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!